Turite klausimų? Susisiekite: tel. (8~5) 205 85 01 arba el.paštu sc@bns.lt

Žemiau pateikta registracijos forma skirta organizacijų atstovams, įgaliotiems skleisti pranešimus spaudai savo atstovaujamos organizacijos vardu. Suderintais atvejais registruotis gali ir fiziniai asmenys.

Pranešimų publikavimas „BNS Spaudos centre“ yra mokama paslauga. Paslaugos aprašymą ir kainoraštį rasite čia.

Dėmesio! Registracija į „BNS Spaudos centrą” patvirtinama ir prieigos duomenys atsiunčiami po išankstinės sąskaitos apmokėjimo.

Visais su „BNS Spaudos centru” susijusiais klausimais kreipkitės telefonu (8~5) 205 85 01 arba elektroninio pašto adresu sc@bns.lt.

Registracijos forma

 • Patvirtinu, kad esu įgaliotas skleisti oficialius pranešimus spaudai bendrovės vardu.
 • Esu informuotas, kad:
  1. Mano siunčiamų pranešimų spaudai turinys neturi prieštarauti Lietuvos Respublikos teisės aktams, o pranešimuose pateikti fakti turi būti teisingi.
  2. Mano siunčiamų pranešimų spaudai turinys neturi pažeisti kitų subjektų autorinių teisių, teisių į prekės ar paslaugos ženklą bei kitų intelektinės nuosavybės teisių, žmogaus privataus gyvenimo neliečiamumo teisės, nekaltumo prezumpcijos, taip pat jokių kitų trečiųjų asmenų teisių.
  3. Mano siunčiamuose pranešimuose spaudai neturi būti kitus asmenis šmeižiančios, įžeidžiančios ar kitokios neteisėtos informacijos, slaptos ar kitokios viešai neskelbtinos informacijos.
  4. Aš esu atsakingas už visą mano siunčiamuose pranešimuose spaudai pateiktą informaciją.
 • Įsipareigoju:
  1. Nesinaudoti „Spaudos centru“ jokiems kitiems tikslams, išskyrus oficialių pranešimų spaudai siuntimą.
  2. Nenaudoti „Spaudos centro“ galimybių piktybiškam, neteisėtam ar neprotingam trečiųjų asmenų elektroninio ryšio linijos apkrovimui.
Asmuo, nesilaikantis aukščiau minėtų įsipareigojimų, įspėjamas. Jam bei jo atstovaujamai bendrovei ar organizacijai gali būti nebeleidžiama naudotis "BNS Spaudos centru"
* privalomi laukai
Asmenys registruojami darbo dienomis 9.00-17.00 val. Registracija nėra automatinė ir gali užtrukti iki valandos.
Visais klausimais, susijusiais su „BNS Spaudos centru“, prašome kreiptis adresu sc@bns.lt arba skambinti telefonu (8~5) 205 85 01