Ar pagaliau Referendumo iniciatyva pasieks Seimą?

Renginio tipas: Spaudos konferencija
Renginio data: 2014-01-29, trečiadienis
Renginio pradžia: 13:00
Renginio vieta: BNS konferencijų salėje

2014-01-29, trečiadienį, 13.00 val. naujienų agentūros BNS spaudos konferencijų salėje adresu Jogailos g. 9/1, Vilnius, Referendumo iniciatyvinės grupės nariai organizuoja spaudos konferenciją tema “Ar pagaliau Referendumo iniciatyva pasieks Seimą?”.

Referendumo iniciatyvinė grupė, siekianti visuotiniam sprendimui pateikti trijų Lietuvos Respublikos Konstitucijos straipsnių pataisas akcentuoja, kad jai buvo daromos milžiniškos dirbtinės kliūtys, tačiau pavyko patikslinti VRK neįskaitytus parašus.

Iniciatyvinė grupė tikisi, kad Vyriausioji rinkimų komisija kuo skubiau perduos Referendumo iniciatyvos svarstymą Seimui, tuo užbaigdama lygiai du mėnesius užsitęsusį tyčiojimąsi iš Tautos valios. Bus pateikti patikslintų įrašų skaičiai, atskleistos kai kurios šokiruojančios detalės, kaip VRK valdininkai liepė tikslinti tikslius įrašus, kas ir kokiu tikslu sugalvojo antrąjį parašų tikslinimo etapą ir kita informacija.

Taip pat referendumo iniciatoriai nori supažindinti žurnalistus su savo planais artimiausiai ateičiai, kas bus daroma jei galimai korumpuota valdžia ir toliau slopins referendumą. Taip pat bus paneigti kai kurių politikų skleidžiami gandai apie tai, kad neva Referendumas prieštarauja Konstitucijai.

Spaudos konferencijos dalyviai:

Pranciškus Šliužas. Referendumo iniciatyvinės grupės koordinatorius, ūkininkas, žurnalistas, visuomenininkas.

Julius Panka. Referendumo iniciatyvinės grupės narys, Tautininkų sąjungos pirmininkas.

Romas Kaulinis. Referendumo iniciatyvinės grupės narys, visuomenininkas.

Aldona Jankevičienė. Teisininkė, advokatė, visuomenininkė.

Kviečiame dalyvauti!

„BNS Spaudos centre“ skelbiami įvairių organizacijų pranešimai spaudai. Už pranešimų turinį atsako juos paskelbę asmenys bei jų atstovaujamos organizacijos.
2014-01-27 09:57
Politika
pasidalinti
atgal