EUROC tapo didžiausiu „Western Union“ biuru pasaulyje

Lietuvoje įkurtas „Western Union“ Europos regiono operacijų centras (EUROC) švenčia penktąjį gimtadienį. Per pastaruosius penkerius metus EUROC išaugo penkis kartus – nuo  planuotų 250 darbuotojų 2010 m. iki 1300 dabar (2015 m. gegužės mėn. duomenys). Toks spartus augimas sudarė sąlygas EUROC tapti didžiausiu biuru iš visų „Western Union“ grupės įmonių pasaulyje.

 „Veikiame 200 šalių, bet pasirinkome įkurti Europos operacijų centrą Lietuvoje. Esame globalus investuotojas ir darbdavys, bet prieš penkerius metus Lietuvos darbo rinka mums buvo nauja. Per tuos penkerius metus įsitikinome, kad investuoti Lietuvoje buvo teisingas sprendimas. Mūsų darbuotojų skaičius išaugo penkis kartus. Dėl puikaus darbo ir aukštų Lietuvos darbuotojų kompetencijų augome ne tik darbuotojų skaičiumi, tačiau ir išplėtėme atliekamų paslaugų apimtis. Pritraukėme naujų sričių ir atsakomybių: skaitmeninio verslo vystymo, rinkodaros, verslo duomenų analizės, vartotojų patirties valdymo, kainodaros analizės. Esame vertinami mūsų kolegų užsienyje už orientaciją į inovacijas ir rezultatus. Šį centrą vadinamame „Kompetencijų centru“ ir aš esu tikra, kad šis pavadinimas yra pelnytai užtarnautas čia dirbančių darbuotojų,“ – sakė „Western Union“ Lietuvoje direktorė  Kendra Ricenbaw.

Šiuo metu „Western Union“ centre Lietuvoje dirba 1300 žmonių, tai sudaro 13 proc. visame pasaulyje dirbančių „Western Union“ darbuotojų, kurie atstovauja 34 tautybes ir kalba 28 kalbomis.  EUROC kaip didžiausias „Western Union“ biuras šiandien vykdo strategines verslo vystymo funkcijas: atitikties teisiniams aktams (Compliance), finansų ir apskaitos (Accounting and Finance), IT, rinkodaros, žmogiškųjų išteklių valdymo, elektroninių kanalų plėtros (Digital distribution and partner operations) ir kt.  

2014 m. EUROC į Lietuvos biudžetą sumokėjo 18,3 milijonų eurų. Šiais metais Lietuvos darbo birža (LDB) apdovanojo „Western Union Processing Lithuania“ už jaunimo integraciją į Lietuvos darbo rinką. Taip pat EUROC pripažintas geriausiu Lietuvos darbdaviu bendroje kategorijoje ir vienu iš trijų geriausių darbdavių finansų sektoriuje (CVOnline.lt tyrimas).

EUROC centras įsikūręs trijuose biuruose Baltupiuose, Žirmūnuose ir Perkūnkiemyje. Pastarasis biuras atidarytas gegužės 28 dieną ir simbolizuoja penkerių metų EUROC pasiekimus Lietuvoje. Trijuose aukštuose biurų pastate Perkūnkiemyje įsikurs greičiausiai augantis atitikties teisės reguliavimams (Compliance) skyrius. Atidarymo dieną naujajame biure jau įsikėlė dirbti 80 šios funkcijos darbuotojų. Perkūnkiemio EUROC biure ateityje darbuosis daugiau nei 200 darbuotojų, kurie aptarnaus Europos, Viduriniųjų Rytų ir Azijos, JAV, Kanados ir Afrikos rinkas.

„Šis skyrius mums yra labai svarbus. „Western Union“ atitikties teisės reguliavimams (Compliance) ir vartotojų apsaugos (Consumer Protection) sritys traktuojamos ne kaip pavienis skyrius ar veiklos taisyklių rinkinys. Tai – mūsų kaip atsakingos kompanijos pagrindas. Šios sritys nusako kaip „Western Union“ vysto verslą ir sieks naujų tikslų ateityje. Didžiuojuosi, kad mūsų komanda Lietuvoje padeda nustatyti aukščiausius veiklos standartus ir rodo pavyzdį“, – sakė K. Ricenbaw.

„Džiaugiuosi, kad „Western Union“ atneša į Lietuvą tarptautinę verslo kultūrą, ugdo jaunus specialistus bei kuria nemenką indėlį į mūsų ekonomiką. Man, kaip miesto vadovui, ypač svarbu, kad tai vyksta ne kur kitur, o sostinėje. Didžiuojuosi, kad miestas gali priimti tokio aukšto lygio kompaniją, ir kartu keliu sau bei savo komandai ambicingą tikslą, kad ilgainiui Vilnius taptų tokių paslaugų centrų šerdimi visoje vidurio Europoje“, –  sakė Vilniaus meras Remigijus Šimašius

Pranešimą paskelbė: Integrity PR
„BNS Spaudos centre“ skelbiami įvairių organizacijų pranešimai spaudai. Už pranešimų turinį atsako juos paskelbę asmenys bei jų atstovaujamos organizacijos.
2015-05-28 12:41
Verslas, ekonomika, finansai
pasidalinti
atgal