„Wizz Air“ ryšiais su visuomene Lietuvoje ir Latvijoje rūpinsis „Ad verum“

Komunikacijos agentūra „Ad verum“ laimėjo „Wizz Air“ paskelbtą konkursą ir ateinančius trejus metus bus atsakinga už didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje mažų sąnaudų bendrovės „Wizz Air“ komunikaciją Lietuvoje ir Latvijoje.

„Galime pasidžiaugti, kad iki šiol dvejus metus dirbę su „Wizz Air“, laimėjome pirmą kartą jų rengtą konkursą Baltijos šalyse ir toliau dirbsime jau kaip oficialus partneris. Šis laimėjimas įrodo, kad dirbame profesionaliai, todėl klientas pasitiki mūsų pasiūlytais sprendimais ir komunikacijos kryptimi“, – komentuoja „Ad verum“ direktorė Ieva Naujalytė ir priduria, kad ryšių su visuomene agentūra „Ad verum“ rūpinsis ne tik korporatyvine, bet ir klientų komunikacija.

„Wizz Air“ atstovo Daniel de Carvalho teigimu, aviacijos rinka yra reikalaujanti specifinių žinių ir patirties, todėl komunikacijos agentūrų konkursai bendrovėje rengiami retai, tačiau labai atsakingai. „Esame patenkinti konkurso rezultatais ir džiaugiamės, kad ir toliau turėsime galimybę dirbti su agentūra, kuria pasitikime“, – sako D. de Carvalho.

Taktinių sprendimų įgyvendinimui Latvijoje „Ad verum“ pasitelks partnerius A. W. Olsen & Partners / Scholz & Friends Riga.

UAB „Ad verum“ buvo įkurta 2004 m. ir jau 11 metų įgyvendina ryšių su visuomene projektus. Praėjusiais metais agentūra su Kėdainių krematoriumo projektu laimėjo „European Excellence Awards“ apdovanojimą už geriausią kampaniją Baltijos regione. Agentūros klientų sąraše – „Nike“, „Login“, „Bosch“ prekiniai ženklai, „Amber food“ restoranų grupė, „Kauno grūdai“, informacinių technologijų korporacija „Dell“ ir kiti.  

Apie „Wizz Air”:

Didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje mažų sąnaudų bendrovės „Wizz Air“ orlaivių parką sudaro 62 „Airbus A320“ lėktuvai. Oro linijų kompanija skraidina iš 22 bazių ir siūlo 380 maršrutų, jungiančių 112 krypčių 38-iose šalyse. „Wizz Air“ komandą sudaro 2200 profesionalų, kurie siūlo aukščiausio lygio aptarnavimą. Finansiniais metais, kurie baigiasi 2015 m. kovo 31 d., bendrovę „Wizz Air“ pasirinko 16,5 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra listinguojamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ).

Pranešimą paskelbė: Komunikacijos agentūra "Ad Verum"
„BNS Spaudos centre“ skelbiami įvairių organizacijų pranešimai spaudai. Už pranešimų turinį atsako juos paskelbę asmenys bei jų atstovaujamos organizacijos.
2015-07-07 10:39
Transportas, Žiniasklaida, viešieji ryšiai
pasidalinti
atgal