Rugsėjo 9 d. spaudos konferencija Seime

Renginio tipas: Spaudos konferencija
Renginio data: 2016-09-09, penktadienis
Renginio pradžia: 09:00
Renginio vieta: Seimo Spaudos konferencijų salėje

2016 m. rugsėjo 8 d. pranešimas žiniasklaidai

                

SPAUDOS KONFERENCIJŲ SALĖJE 

 

9 val.

 

įvyks metinė Seimo Narkomanijos ir alkoholizmo prevencijos komisijos pirmininkės Larisos Dmitrijevos spaudos konferencija, skirta tarptautinei vaisiaus alkoholinio sindromo dienai paminėti. Renginiu siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į alkoholio vartojimo nėštumo metu keliamus pavojus. Dalyvauja: Lietuvos medicinos studentų asociacijos  (LiMSA) atstovai: LiMSA nacionalinis visuomenės sveikatos koordinatorius Ričardas Kundelis, nariai dr. Mindaugas Štelemėkas ir Dovilė Kačiulytė

  

Spaudos konferencijos tiesiogiai transliuojamos internetu. Stebintiems transliacijas yra galimybė užduoti klausimus prelegentams. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą bus Seimo internetinėje svetainėje prie nuorodos į tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją. Klausimai bus priimami ir į juos atsakoma spaudos konferencijos metu. Esant galimybei į nespėtus atsakyti klausimus parlamentarai atsakys el. paštu po spaudos konferencijos.

Internete galima rasti ir spaudos konferencijų įrašus.

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja Jolanta Anskaitienė

Tel. (8 5)  239 6508, el. p. jolanta.anskaitiene@lrs.lt

 

Pranešimą paskelbė: Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija
„BNS Spaudos centre“ skelbiami įvairių organizacijų pranešimai spaudai. Už pranešimų turinį atsako juos paskelbę asmenys bei jų atstovaujamos organizacijos.
2016-09-08 14:40
Politika
pasidalinti
atgal