Seimo Vystomojo bendradarbiavimo, reprodukcinės sveikatos ir teisių parlamentinės grupės pirmininkės Marijos Aušrinės Pavilionienės pranešimas: dėl įstatymo projekto Lenkijoje atmetimo

Seimo  Vystomojo bendradarbiavimo, reprodukcinės sveikatos ir teisių parlamentinės grupės pirmininkė Marija Aušrinė Pavilionienė kartu su kitais grupės nariais reiškia pagarbą ir susižavėjimą Lenkijos moterimis, kurios vieningai išėjo į gatves protestuodamos prieš drakonišką, valdančiosios daugumos svarstytą, įstatymo projektą, kuriuo būtų atimtos moters teisės į savo kūną. Projektas draudžiantis nėštumo nutraukimą yra atmestas.

Parlamentinė grupė dėkoja drąsiems ir aktyviems Lenkijos piliečiams, kurie apgynė moters ir šeimos teises kurti ir apsaugoti asmens privatų gyvenimą. Įrodė, jog Europos Sąjungos demokratinėje valstybėje religinis fanatizmas ir konservatyvus mąstymas yra atgyvenos, kurioms neturėtų būti vietos šiuolaikinėje valstybėje.

Kontaktams:

Marija Aušrinė Pavilionienė

Mob.  8 698 42 670, el. p. Marija.Pavilioniene@lrs.lt

Pranešimą paskelbė: Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija
„BNS Spaudos centre“ skelbiami įvairių organizacijų pranešimai spaudai. Už pranešimų turinį atsako juos paskelbę asmenys bei jų atstovaujamos organizacijos.
2016-10-07 11:34
Sveikata, grožis, Politika
pasidalinti
atgal