Asmeninė M. Morawieckio padėka šios kadencijos Vyriausybei

Laikinai einantis Ministro Pirmininko pareigas Saulius Skvernelis susitiko su Vilniuje viešinčiu Lenkijos Vyriausybės nariu, Vyriausybės kanceliarijos vadovu Michału Dworczyku, kuris perdavė asmeninę Mateuszo Morawieckio padėką už bendradarbiavimą su S. Skvernelio Vyriausybe.

Per susitikimą S. Skvernelis pabrėžė, kad dvišaliai santykiai šią kadenciją tapo geriausi per kelis dešimtmečius. Tai yra abiejų valstybių Prezidentų ir Vyriausybių atlikto darbo įvertinimas.

„Per pastaruosius kelerius metus Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimas visose be išimties srityse sustiprėjo, atverdamas naujas galimybes mūsų šalims, žmonėms ir regionui. Privalome puoselėti mūsų šalių vienybę, nes tik įsiklausydami, bendraudami ir glaudžiai bendradarbiaudami sugebėsime sukurti saugią ir klestinčią ateitį mūsų žmonėms bei regionui“, – sakė S. Skvernelis.

Už asmeninį indėlį gerinant santykius laikinasis Vyriausybės vadovas taip pat padėkojo M. Morawieckiui ir M. Dworczykui. Konstatuota, kad strateginė abiejų tautų partnerystė privalo būti stiprinama ir toliau.

Pranešimą paskelbė: Spaudos tarnyba, Vyriausybės kanceliarija
„BNS Spaudos centre“ skelbiami įvairių organizacijų pranešimai spaudai. Už pranešimų turinį atsako juos paskelbę asmenys bei jų atstovaujamos organizacijos.
2020-11-26 14:38
Tarptaut.santykiai, Politika
Kontaktinis asmuo
- -
Ryšių su visuomene skyrius, Vyriausybės kanceliarija
8 706 63746
spauda@lrv.lt
pasidalinti
atgal