Seimo Europos reikalų komiteto pirmininkė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė dalyvaus virtualiame COSAC susitikime

2020 m. lapkričio 27 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

2020–2024 m. kadencijos Seimo Pirmininko pavaduotoja, Europos reikalų komiteto pirmininkė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė kartu su delegacija lapkričio 30 – gruodžio 1 dienomis pirmą kartą atstovaus Lietuvai virtualioje Sąjungos reikalų parlamentinių komitetų konferencijoje (COSAC), kurią organizuoja Vokietijos Bundesratas bendradarbiaudamas su Vokietijos Bundestagu.

Kartu su Europos reikalų komiteto pirmininke virtualiame COSAC susitikime dalyvaus Europos reikalų komiteto pirmininkės pavaduotojai Audronius Ažubalis ir Domas Griškevičius, taip pat komiteto narys Lukas Savickas.

Susitikime numatoma aptarti pamokas, susijusias su COVID-19 pandemija Europos Sąjungos bendradarbiavimo ir sveikatos priežiūros srityje, susipažinti su Vokietijos pirmininkavimo ES Tarybai rezultatais. Taip pat numatyta pasidalinti nuomonėmis dėl ES ateities ir ES santykių su Afrika.

Į COSAC konferenciją susirenka komitetų, atsakingų už Europos reikalus ES valstybėse narėse ir Europos Parlamente, atstovai. Konferenciją rengia tuo metu ES Tarybai pirmininkaujančios valstybės narės parlamentas.

Nepaisant to, kad dėl COVID-19 pandemijos rengti fizinius susitikimus galimybės ribotos, nacionaliniai parlamentai ir toliau bendradarbiauja naudodamiesi skaitmeninėmis platformomis. 

 

Daugiau informacijos:

Europos reikalų komiteto biuro patarėja

Elzė Kolelė, tel. (8 5) 239 6498

 

Pranešimą paskelbė: Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija
„BNS Spaudos centre“ skelbiami įvairių organizacijų pranešimai spaudai. Už pranešimų turinį atsako juos paskelbę asmenys bei jų atstovaujamos organizacijos.
2020-11-27 09:12
Politika, ES
Kontaktinis asmuo
Elzė Kolelė, tel. (8 5) 239 6498
pasidalinti
atgal