Prezidentas paskyrė naują Ryšių reguliavimo tarnybos tarybą

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pirmadienį savo dekretu paskyrė naują Ryšių reguliavimo tarnybos tarybą, kuri pareigas pradės eiti gegužės 18 dieną.

Pagal naujai įsigaliojusius Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo pakeitimus Ryšių reguliavimo tarnybos taryba iš patariamojo tampa kolegialiu pagrindiniu Ryšių reguliavimo tarnybą valdančiu ir sprendimus jos kompetencijos srityse priimančiu valdymo organu.

Ministrės Pirmininkės Ingridos Šimonytės teikimu Prezidentas Ryšių reguliavimo tarnybos tarybos pirmininke 5 metų kadencijai paskyrė Jūratę Šovienę, tarybos nariais 5 metų kadencijai – Kristiną Mikoliūnienę ir Giedrių Pūrą, 3 metų kadencijai – Darių Kuliešių ir Vygantą Vaitkų.

Pasak šalies vadovo, naujajai Ryšių reguliavimo tarnybos tarybai tenka svarbus uždavinys reguliuojant Lietuvos visuomenei ir ekonomikai reikšmingus elektroninių ryšių, geležinkelių ir pašto sektorius, kurie taip pat turi didelę įtaką ir šalies nacionalinio saugumo užtikrinimui. Prezidentas tikisi, kad naujoji taryba bus aktyvus ir patikimas partneris sprendžiant su šiais sektoriais susijusius klausimus, įgyvendinant priimtus sprendimus, o sukaupta ilgametė institucijos patirtis ir naujas požiūris į jos veiklą leis Ryšių reguliavimo tarnybai veikti efektyviau, skaidriau ir inovatyviau. 

Pranešimą paskelbė: Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija
„BNS Spaudos centre“ skelbiami įvairių organizacijų pranešimai spaudai. Už pranešimų turinį atsako juos paskelbę asmenys bei jų atstovaujamos organizacijos.
2022-05-16 16:09
Politika, Krašto apsauga, saugumas
Kontaktinis asmuo
Prezidento komunikacijos grupė
Tel. +370 706 64018

Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
www.prezidentas.lt
pasidalinti
atgal