Prezidento vyriausiuoju patarėju ir Teisės grupės vadovu taps Andrius Kabišaitis

Nuo birželio 6 d. Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos vyriausiuoju patarėju taps ir Teisės grupei vadovaus Andrius Kabišaitis. Jis pakeis šias pareigas ėjusią Jūratę Šovienę, kurią Prezidentas Ministrės Pirmininkės Ingridos Šimonytės teikimu paskyrė Ryšių reguliavimo tarnybos tarybos pirmininke.

Andrius Kabišaitis nuo 2006 m. yra Seimo kanceliarijos Teisės departamento direktorius, prieš tai septynerius metus dirbo Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto vyresniuoju patarėju. A. Kabišaitis 1998 m. baigė Vilniaus universiteto Teisės fakultetą, stažavosi Šveicarijos lyginamosios teisės institute Lozanoje ir Makso Planko užsienio ir lyginamosios teisės institute Hamburge.

A. Kabišaitis turi ne tik teisinio praktinio, bet ir akademinio darbo patirties, kone 10 metų dirbo Vilniaus universiteto Civilinės teisės ir civilinio proceso katedroje, skaitė Civilinės teisės paskaitas, yra knygų bendraautoris, straipsnių civilinės atsakomybės tema autorius, yra parengęs analitinių darbų užsienio leidiniams.

Pranešimą paskelbė: Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija
„BNS Spaudos centre“ skelbiami įvairių organizacijų pranešimai spaudai. Už pranešimų turinį atsako juos paskelbę asmenys bei jų atstovaujamos organizacijos.
2022-05-17 16:44
Teisėsauga, teisėtvarka, Politika
Kontaktinis asmuo
Prezidento komunikacijos grupė
Tel. +370 706 64018

Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
www.prezidentas.lt
pasidalinti
atgal