Spaudos centras

Transporto priemonių gamintojui „Iveco“ Lietuvoje atstovaus ir „Skuba“

Garsi transporto priemonių gamintoja kompanija „Iveco“ Lietuvoje turės dvi ją atstovaujančias bendroves. Naująja ”Iveco” partnere tapo sunkvežimiais ir jų dalimis prekiaujanti Lietuvos bendrovė „Skuba“.

„Šiuo metu sunkiasvorių sunkvežimių segmentas  auga, todėl  bendradarbiavimą su „Skuba“ vertiname kaip puikią galimybę sustiprinti „Iveco“ pozicijas Lietuvos komercinių automobilių ir sunkiasvorių sunkvežimių rinkoje“, - teigė Larsas Beckas, „Iveco” vykdomasis direktorius Šiaurės Europos ir Baltijos šalims.

Pasirašius sutartį su bendrove „Skuba“, „Iveco“ produkciją Lietuvoje atstovaus  du oficialūs „Iveco“  partneriai.  Iki šiol „Iveco“ sunkvežimiais ir autobusais prekiavo bei techninės jų priežiūros paslaugas teikė Vilniuje įsikūrusi UAB „Transmitto“.

„Sutartis su „Iveco“ mums leis ir toliau siūlyti klientams kokybiškus sprendimus. Bendradarbiavimas su šia tarptautine kompanija žymi naują mūsų bendrovės veiklos etapą. Jis bus siejamas su „Iveco“ komercinių  automobilių, sunkiasvorių sunkvežimių bei jų dalių prekyba ir remonto paslaugomis“, – sakė UAB „Skuba“ finansų ir plėtros direktorius Kęstutis Valašimas.

„Iveco“ kompanijai atstovaujanti bendrovė „Skuba“ klientus aptarnaus Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose  ir Kaune. Vilniuje ir Klaipėdoje bus prekiaujama „Iveco“ komerciniais automobiliais ir sunkvežimiais bei teikiamos jų remonto ir techninės priežiūros paslaugos. „Iveco“ automobilių remontas bei priežiūra ir visos su tuo susijusios paslaugos bus teikiamos Šiauliuose,  o Kaune ”Skuba” bedradarbiaus ir tieks paslaugas klientams su ilgamete partnere - V.Rimkaus įmone ”Mobilis”.

Su „Iveco“ pasirašytos sutarties pagrindu UAB „Skuba“ oficialiai atstovaus šią kompaniją ir Latvijoje.  Savo atstovybės duris Lietuvos įmonė jau  atvėrė  Rygoje.  

Apie „Iveco“

„Iveco“ yra viena iš pasaulyje pirmaujančio gamybinių prekių gamintojo „CNH Industrial“ koncerno bendrovė. Koncerno akcijomis prekiaujama Niujorko vertybinių popierių biržoje (NYSE) ir Italijos elektroninėje akcijų rinkoje (MTA).

„Iveco“ kuria, gamina ir prekiauja įvairiomis mažos ir vidutinės keliamosios galios bei sunkiosiomis komercinės bei pramoninės paskirties transporto priemonėmis, miesto ir tarpmiestiniais autobusais bei specialios paskirties transporto priemonėmis, skirtomis priešgaisrinei saugai, bekelei , karinei bei civilinei saugai.

Bendrovės atstovybėse 11-oje Europos šalių, Afrikoje, Okeanijoje ir Lotynų Amerikoje, taip pat Kinijoje, dirba daugiau nei 26 000 darbuotojų. Šiose šalyse įkurtos naujausias technologijas taikančios gamybos įmonės, 160-yje šalių veikia daugiau nei 5 000 bendrovės dirbtuvių, užtikrinančių techninę priežiūrą visose „Iveco“ automobiliais prekiaujančiose pasaulio šalyse.

Apie UAB „Skuba“

Nuo 1992 metų prekiauja sunkvežimių dalimis, naujais ir naudotais sunkvežimiais Lietuvoje, Estijoje ir Rusijoje, atlieka vilkikų ir jų priekabų bei puspriekabių, taip pat autobusų remontą bei techninę priežiūrą, Nuo 2000 metų 15 metų atstovavo Renault Trucks Lietuvoje ir Estijoje. Įmonių grupės „Skuba“ centrinė būstinė įsikūrusi Vilniuje. Antrinės įmonės veikia 13-oje Europos Sąjungos šalių ir Kaliningrade, iš viso 89 skirtinguose miestuose. Lietuvoje ”Skuba” dirba Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Utenoje, Mažeikiuose, Telšiuose, Tauragėje, Kėdainiuose.

Pranešimą paskelbė: PR Service (UAB PIAR)
„BNS Spaudos centre“ skelbiami įvairių organizacijų pranešimai žiniasklaidai. Už pranešimų turinį atsako juos paskelbę asmenys bei jų atstovaujamos organizacijos.
2015-07-23 10:39
Prekyba Transportas
Kontaktinis asmuo
”Iveco” atstovybė Baltijos šalims vadovas Ernestas Jakubonis,tel. +370 612 39 851, el. p. [email protected] , www.iveco.com , www.iveco.lt

UAB ”Skuba” finasų ir plėtros direktorius Kęstutis Valašimas, tel. +370 687 14 765, el. p. [email protected]
www.skuba.lt