LEU kviečia į diskusiją „Aš mokau vaikus. O kokia tavo supergalia?“

2015 m. lapkričio 6–7 d. vyksiančioje 5-oje mokyklų įrangos, mokymo priemonių ir technologijų parodoje „Mokykla 2015“ aktyviai ruošiasi dalyvauti ir didžiausia pedagogus rengianti aukštoji mokykla mūsų šalyje – Lietuvos edukologijos universitetas (LEU). Pedagogams ir tėveliams universitetas paruošė įvairių paskaitų, užsiėmimų, konsultacijų ir diskusijų.

Kodėl jauni žmonės (ne)nori siekti pedagogo profesijos? Kaip kelti mokytojo profesijos prestižą? Kodėl ir koks pedagogas yra vertas didelės pagarbos? Koks mokytojo indėlis į visuomenės gerovę? Jeigu norite išgirsti atsakymus į šiuos klausimus, kviečiame 2015 m. lapkričio 6 d. užsukti į parodą „Mokykla 2015“, kur vyks diskusija „Aš mokau vaikus. O kokia tavo supergalia?“.

Apie tai, kad būti mokytoju yra įdomu ir garbinga, kalbėsis ir autoritetingomis nuomonėmis apie pedagoginio darbo aktualijas ir perspektyvas dalysis įvairių sričių atstovai ir specialistai.

Diskusijos vedėjas – LEU Istorijos fakulteto dėstytojas ir Vilniaus šv. Kristoforo gimnazijos istorijos mokytojas Mindaugas Nefas.

Diskusijoje dalyvaus šie universiteto absolventai: Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo viceministras, LEU dėstytojas Rolandas Zuoza, Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos prezidentas Mantas Zakarka, „G&G Sindikato“ vokalistas ir radijo laidos „Žvaigždė prie lentos“, kuri žinomus žmones kviečia prisiminti mokyklos laikus, vedėjas Gabrielius Liaudanskas-Svaras, Vilniaus Žemynos gimnazijos mokytoja ekspertė, Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos (LIMA) tarybos pirmininkė Žaneta Vaškevičienė.

Diskusija vyks 2015 m. lapkričio 6 d. (penktadienį) 15.00–15.45 val. 4 konferencijų salėje (Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“).

Pranešimą paskelbė: Lietuvos edukologijos universitetas
„BNS Spaudos centre“ skelbiami įvairių organizacijų pranešimai spaudai. Už pranešimų turinį atsako juos paskelbę asmenys bei jų atstovaujamos organizacijos.
2015-10-26 11:31
Švietimas ir mokslas, Kultūra
pasidalinti
atgal