Seime rengiama moksleivių viktorina „Kazys Grinius ir demokratinių tradicijų kūrimas Lietuvoje“

Renginio tipas: Renginys
Renginio data: 2016-04-27, trečiadienis
Renginio pradžia: 12:00
Renginio vieta: Seimo Kovo 11-osios Akto salėje

Balandžio 27 d., trečiadienį, minint Prezidento, Ministro Pirmininko, Steigiamojo Seimo, I, II, III Seimų nario, gydytojo publicisto, visuomenės veikėjo Kazio Griniaus 150-ąsias gimimo metines, Seime organizuojama Lietuvos gimnazijų II–IV klasių ir bendrojo ugdymo mokyklų 10–12 klasių moksleivių viktorina „Kazys Grinius ir demokratinių tradicijų kūrimas Lietuvoje“. Renginys vyks Kovo 11-osios Akto salėje, pradžia – 12 val.

Viktorina skirta ne tik supažindinti su Kazio Griniaus asmenybe per gyvenimo vertybių, laisvės ir demokratijos supratimą, bet ja taip pat siekiama atskleisti Lietuvos parlamentarizmo raidą ir demokratinių tradicijų kūrimą, ugdyti jaunosios kartos patriotiškumą, tautinę savimonę ir pilietines, demokratines vertybes.

Renginyje užsiregistravo dalyvauti moksleivių komandos iš Kauno, Marijampolės, Molėtų, Pakruojo, Prienų, Vilniaus gimnazijų ir bendrojo ugdymo mokyklų. Moksleivius pasveikins Seimo narys Albinas Mitrulevičius ir Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos tarybos pirmininkė Žaneta Vaškevičienė.

Viktorinos dalyvių vertinimo komisiją sudarys Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarai, istorijos mokytojai, istorikai, Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto biuro darbuotojai.

Viktoriną rengia Seimo kanceliarija bendradarbiaudama su Lietuvos istorijos mokytojų asociacija.

Seimas 2015 m. gegužės 14 d. priimtu nutarimu (Nr. XII-1721) 2016-uosius yra paskelbęs Prezidento Kazio Griniaus metais.

Parengė

Ieva Sinkevičiūtė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Parlamentarizmo istorinės atminties skyriaus vyriausioji specialistė

Tel. (8 5) 239 6200 , el. p. ieva.sinkeviciute@lrs.lt

Pranešimą paskelbė: Lietuvos Respublikos Seimas
„BNS Spaudos centre“ skelbiami įvairių organizacijų pranešimai spaudai. Už pranešimų turinį atsako juos paskelbę asmenys bei jų atstovaujamos organizacijos.
2016-04-25 12:05
Švietimas ir mokslas, Politika
pasidalinti
atgal