Seime bus pristatyta Kretingos rajono tautodailininkų darbų paroda „Nuo piliakalnių ir kaimai nuriedėjo“

Spalio 18 d., trečiadienį, 13 val. Seimo narė Levutė Staniuvienė pristatys Seimo III rūmų parodų galerijoje eksponuojamą Kretingos rajono tautodailininkų darbų parodą „Nuo piliakalnių ir kaimai nuriedėjo“. Renginyje dalyvaus parodos autoriai, skaitovė Inesa Stonkutė deklamuos žemaičių eiles, koncertuos Kretingos rajono Salantų kultūros centro Žvainių skyriaus vokalinis ansamblis ir instrumentinė grupė (vadovas Antanas Žvinklys).

Ekspozicijoje – Edmundo Giedrimo ir Edvardo Tadevušo Stalmoko tapybos darbai, Danutės Pučkorienės grafika, Augustino Zaleckio medžio drožiniai.

Kretingos rajono tautodailininkai yra gilių kūrybinių tradicijų, edukacinės veiklos, krašto amato puoselėtojai. Menininkai savo kūrybiniais darbais garsina Kretingos kraštą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Darbuose atsispindi šio krašto žmonių meilė gamtai, liaudies kultūros tradicijos.

Paroda Seimo III rūmų galerijoje bus eksponuojama iki spalio 30 dienos.

Pranešimą paskelbė: LRS kanceliarijos Seimo ryšių su visuomene skyrius
„BNS Spaudos centre“ skelbiami įvairių organizacijų pranešimai spaudai. Už pranešimų turinį atsako juos paskelbę asmenys bei jų atstovaujamos organizacijos.
2017-10-12 15:52
Kultūra, Kiti pranešimai
Renginio pradžia
2017-10-18, trečiadienis13:00
Renginio vieta
Seimo III rūmų parodų galerija
pasidalinti
atgal