Seimo narys A. Šimas dalyvaus Biržų rajono Ramongalių bendruomenės renginyje

2018 m. lapkričio 30 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

Gruodžio 2 d., sekmadienį, 14 val. Seimo narys Audrys Šimas dalyvaus Ramongalių bendruomenės adventinėje padėkos popietėje. Šventinės popietės metu vyks Ramongalių bendruomenės sodybų konkurso „Šimtmečio padėkos verti“ nominantų apdovanojimai. Parlamentaras A. Šimas vardines padėkas ir suvenyrus įteiks už skoningai sutvarkytą ir išpuoselėtą sodybų aplinką Jurgitai ir Vaidui Umbroms, Sigitai ir Arūnui Vinciūnams, Genovaitei ir Jonui Karinauskams, Angelei Balčiūnienei. Už tautiškumo puoselėjimą, tvarkant sodybos aplinką, bus pagerbti Irma ir Arnas Gaigalai bei Palma Marinskienė. Aušrai ir Gintautui Urbonams bus įteikta už tikslingai sutvarkytą ir šeimos pramogoms pritaikytą sodybos aplinką nominacija.

Ta proga koncertuos Pasvalio rajono Kiburių parapijos ansamblis, vadovaujamas Renatos Kaziliūnienės. Jis parengė adventinę programą „Eglalės šakelė nuskynio“ (Ramongalių bendruomenės namai, Biržų rajonas).

Pranešimą paskelbė: Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija
„BNS Spaudos centre“ skelbiami įvairių organizacijų pranešimai spaudai. Už pranešimų turinį atsako juos paskelbę asmenys bei jų atstovaujamos organizacijos.
2018-11-30 13:07
Politika
pasidalinti
atgal