Naujausia „Samsung Galaxy Tab S6“ planšetė: dar daugiau laisvės ir galimybių kūrybiškumui

Vilnius, Lietuva, rugpjūčio 2 d. „Samsung“ pristatė naujausią planšetę „Galaxy Tab S6“, leisiančią vartotojams dar lengviau kurti, bendrauti ir pasinerti į pramogas, kad ir kur jie būtų. Įrenginys pasižymi patobulintu „S Pen“ rašikliu, dar geresne vaizdo kokybe ir yra pirmasis, turintis dvigubą kamerą su plataus kampo objektyvu bei piršto atspaudo jutiklį.

„Įkvėpimas ir idėjos gali užklupti visai netikėtai, tačiau šiandien, vyraujant greitam gyvenimo tempui, ne visada spėjame jas užfiksuoti. Siekdami palengvinti tiek profesionalių kūrybininkų, tiek kiekvieno vartotojo kasdienybę, sukūrėme planšetę „Galaxy Tab S6“, kuri padės išlaisvinti kūrybiškumą, o kartu užtikrins naujausias technologijas ir galimybę dirbti išties produktyviai“, – sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje.

„S Pen“ patobūlinimai produktyviam ir kūrybiškam darbui

Pirmieji „Samsung“ išmanieji rašikliai „S Pen“ daugiausiai buvo naudojami, kaip patogus rašymui ir piešimui skirtas rašiklis, tačiau šiandien tai itin pažangus ir naujas galimybes suteikiantis kūrybiškumo įrankis. Nuo šiol su nuotolinio valdymo funkcija ir belaidžio įkrovimo galimybėmis, „S Pen“ planšetės „Galaxy Tab S6“ vartotojui suteiks dar didesnes galimybes.

Naudodami integruotas „BLE“ nuotolinio valdymo funkcijas[1], įskaitant gestų atpažinimo technologiją, vadinamą „S Pen Air“, šis išmanusis rašiklis leis fotografuoti asmenukes, filmuoti vaizdo įrašus ar valdyti kitą vaizdo turinį, net jei planšetė tuo metu nebus vartotojo rankose. Be to, „S Pen“ pasižymi belaidžiu įkrovimu, kai vos po 10 minučių įkrovimo baterijos energijos užtenka iki 10-ties valandų.[2] 

Planšetėje rankiniu būdu užrašyti „Samsung Notes“ užrašai vienu veiksmu galės būti konvertuojami į skaitmeninį tekstą ir eksportuojami į kitus formatus, kaip „Microsoft Word“. Taip pat, vartotojai turės galimybę peržiūrėti užrašus, savo pastabas ar eskizus, tame pačiame ekrane stebėdami, pavyzdžiui, vaizdo įrašą. Tereiks nusistatyti tinkamą „Samsung Notes“ lango skaidrumą ir planšetė virs našiu daugiafunkcinio darbo įrankiu.

Naujas įrenginys turi patobulintą „Samsung DeX“[3] jungčių stotelės versiją, leisiančią be papildomų priedų vartotojui įrenginiu naudotis kaip kompiuteriu. Prijungę klaviatūrą prie „Galaxy Tab S6“ įrenginio, vartotojai galės paleisti ir uždaryti „DeX“ paspausdami vieną mygtuką. Klaviatūra tiksliai sureguliuota, siekiant geresnio funkcionalumo, įskaitant „S Pen“ laikiklį, reguliuojamo kampo stovą, jutiklinį kilimėlį ir naujų funkcijų klavišus.

Pažangiosios technologijos kasdieniam patogumui

„Galaxy Tab S6“ pasižymi naujais patobulinimais, įskaitant „Samsung“ pirmąją dvigubą kamerą su itin plataus kampo objektyvu, bei kompaktišku 5,7 mm plonumo korpusu, kuris yra dar lengvesnis. Itin plataus kampo objektyvas leidžia vartotojams užfiksuoti vaizdą 123 laipsnių kampu, taip pat plačiai, kaip ir žmogaus akis.

Nauja „Galaxy Tab S6“ yra pirmoji „Samsung“ planšetė, turinti piršto atspaudo jutiklį. Tačiau, kaip ir seniau, ją bus galima lengvai atidaryti du kartus paliečiant ekraną. „Samsung“ rūpinasi ne tik išoriniu saugumu ir visuose savo įrenginiuose įdiegia „Knox“ saugumo platformą. Planšetė taip pat leis prisijungti prie „SmartThings“ ir valdyti visus prietaisus dar patogiau, o išmaniojo asistento „Bixby“ dėka įrenginį galima kontroliuoti balso komandomis. 

Dar daugiau pramogų

Nesvarbu, vartotojai rinksis naujus žaidimus, ar mėgstamą televizijos laidą, „Galaxy Tab S6“ suteiks nepriekaištingą vaizdo kokybę. Jos 10,5 colio „Super AMOLED“ ekranas, sujungtas su „AKG“ ir „Dolby Atmos®“ garso sistema, pasižyminčia keturių garsiakalbių garsu, visiškai panardins į veiksmą ekrane.

Siekdami patenkinti žaidimų mėgėjų poreikius „Samsung“ bendradarbiauja su pirmaujančiomis žaidimų platformomis, kaip „Unity“ ir „Unreal Engine“. Tad „Galaxy Tab S6“ leis vartotojams mėgautis dar aukštesnės kokybės žaidimo patirtimis tarpusavyje derinant grafiką, garsą ir pažangią techninę bei programinę įrangą.

Galingas procesorius ir žaidimų optimizavimo programa „Game Booster“ su dirbtinio intelekto technologija pagerins žaidimų patirtį optimizuojant kadrų per sekundę skaičių, pašalinant vaizdo vėlavimus ir sumažinant įkrovimo laiką. „Samsung“ bendradarbiavimo su „Discord“[4] platforma dėka žaidėjai galės pasiekti naujas tiesioginių pokalbių funkcijas per „Game Launcher“. Taip vartotojai turės galimybę dalintis žaidimo strategija su savo komandos nariais realiu laiku.

Vartotojai Lietuvoje galės rinktis „Galaxy Tab S6“ iš pilkos ir mėlynos spalvų. Nauja „Samsung“ planšetė bus prieinama parduotuvėse ir internete nuo rugpjūčio pabaigos.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Galaxy Tab S6“, apsilankykite www.news.samsung.com/galaxy , www.samsungmobilepress.com  arba www.samsung.com/galaxy.

[1] „S Pen“ nuotolinio valdymo funkcija atviroje erdvėje pasiekia apie 10 metrų. Veikimas priklauso nuo aplinkybių.

[2] Pilnai įkrauto „S Pen“ baterijos veikimo laikas budėjimo režimu trunka iki 11 valandų. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo ir kitų veiksnių.

[3] Apsilankykite oficialiame „Samsung DeX“ puslapyje, kad pamatytumėte pilną palaikomų programų sąrašą ir kitą naudingą informaciją apie „Samsung DeX“.

[4] „Discord“ funkcija „Game Launcher“ programoje bus prieinama rugpjūčio mėn. pabaigoje. Paslaugų prieinamumas įvairiose šalyse gali skirtis.

Pranešimą paskelbė: UAB "Publicum"
„BNS Spaudos centre“ skelbiami įvairių organizacijų pranešimai spaudai. Už pranešimų turinį atsako juos paskelbę asmenys bei jų atstovaujamos organizacijos.
2019-08-02 12:06
ITT, Verslas, ekonomika, finansai
pasidalinti
atgal