Naujos finansinės pagalbos priemonės nuo COVID-19 nukentėjusiam Lietuvos verslui

Renginio tipas: Spaudos konferencija
Renginio data: Ketvirtadienis, 2020 m. balandžio 16 d.
Renginio pradžia: 11:00
Renginio pabaiga: Ketvirtadienis, 2020 m. balandžio 16 d.
Renginio vieta: NUOTOLINĖ

Kviečiame žiniasklaidos atstovus dalyvauti NUOTOLINĖJE (per „Microsoft Teams“ platformą) spaudos konferencijoje, kurios metu ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jekaterina Rojaka pristatys Ekonomikos ir inovacijų ministerijos ir INVEGA administruojamas naujas finansines priemones, skirtas padėti nuo COVID-19 nukentėjusiam Lietuvos verslui.

Dėl COVID-19 grėsmės Lietuvoje paskelbus karantiną, daugelis šalies įmonių susidūrė su finansinėmis problemomis ar net nutraukė veiklą. Siekdamos padėti Lietuvos įmonėms spręsti likvidumo bei finansines problemas Ekonomikos ir inovacijų ministerija ir UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) parengė priemonių paketą, kuriuo Lietuvos verslui bus paskirstyta daugiau kaip 1,3 mlrd. eurų.

Įgyvendinant šį paketą, likvidumo ir finansinė pagalba verslui teikiama trimis pagrindinėmis kryptimis: kompensuojamos verslui atidėtų paskolų palūkanos, teikiamos lengvatinės paskolos valstybės lėšomis ir garantuojama už finansų įstaigų teikiamas finansų paslaugas.

Šiuo metu INVEGA, nuolat bendradarbiaudama tiek su ministerijų, tiek su finansų rinkos atstovais, intensyviai tobulina esamas priemones ir skelbia naujas priemones, kurios sumažintų dėl COVID-19 Lietuvos įmonėms patiriamą žalą.

Nuotolinės konferencijos metu žiniasklaidos atstovai galės užduoti rūpimus klausimus apie svarbiausias ir aktualiausias šių naujų finansinių priemonių taikymo galimybes.

Norinčius dalyvauti spaudos konferencijoje kviečiame registruotis: ieva.joniliene@eimin.lt.

Pranešimą paskelbė: LR ekonomikos ir inovacijų ministerija
„BNS Spaudos centre“ skelbiami įvairių organizacijų pranešimai spaudai. Už pranešimų turinį atsako juos paskelbę asmenys bei jų atstovaujamos organizacijos.
2020-04-14 15:16
Pramonė, gamyba, Verslas, ekonomika, finansai
Renginio pradžia
2020-04-16, ketvirtadienis11:00
Renginio pabaiga
2020-04-16
Renginio vieta
NUOTOLINĖ
pasidalinti
atgal