Seimo Kultūros komitetas reiškia užuojautą dėl Fausto Latėno netekties

2020 m. lapkričio 4 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

Kultūros komiteto pirmininkas Ramūnas Karbauskis komiteto ir savo vardu reiškia užuojautą Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato, kompozitoriaus Fausto Latėno artimiesiems, kolegoms, jo talento gerbėjams ir kultūros bendruomenei.

Pelnęs žiūrovų meilę, kritikų pripažinimą, kompozitorius atsakingu požiūriu į profesiją ir meistriškumą liks muzikos, kino ir teatro istorijos dalimi kultūros bendruomenei.

F. Latėnas 1989–1991 metais vadovavo Vilniaus teatrui „Lėlė“, nuo 1996-ųjų metus vadovavo Lietuvos valstybiniam akademiniam dramos teatrui, 1999–2000 metais ėjo Nacionalinio dramos teatro generalinio direktoriaus pareigas, 2000–2004 metais kartu su režisieriumi Rimu Tuminu vadovavo Vilniaus mažajam teatrui.

Per savo muzikinę karjerą sukūrė muziką daugiau nei 200 spektaklių, 40 filmų. Už muziką teatro spektakliams pelnė daug premijų ir apdovanojimų, tarp jų – Nacionalinę kultūros ir meno premiją.

Parengė

Kultūros komiteto biuras

El. p. kultkt@lrs.lt

Pranešimą paskelbė: Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija
„BNS Spaudos centre“ skelbiami įvairių organizacijų pranešimai spaudai. Už pranešimų turinį atsako juos paskelbę asmenys bei jų atstovaujamos organizacijos.
2020-11-04 10:57
Politika, Kultūra
pasidalinti
atgal