Aušrinė Armonaitė susitiks su Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovu

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė š. m. kovo 4 d., ketvirtadienį, 9 val. susitiks su Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) vadovu Dariumi Remeika ir aptars, kaip mažinti administracinę naštą verslui bei užtikrinti prevencinį verslo konsultavimą, kad būtų išvengta situacijų, kai už nedidelius pažeidimus verslas yra baudžiamas ir varžoma jo veikla.

Ministrės teigimu, smulkusis verslas neturėtų susidurti su labai griežtais, kartais net pertekliniais reikalavimais, o priežiūros institucijos turėtų tikslą ne tik kontroliuoti prekių ir paslaugų saugumą bei tinkamumą vartotojams, bet užsibrėžtų tikslą sukurti aiškią, stabilią ir nuspėjamą verslui aplinką. 

Liberalesnės verslo priežiūros taisyklės, nuspėjama ir prognozuojama priežiūros institucijų veikla yra vienas iš Ekonomikos ir inovacijų ministerijos prioritetų. Pagal Pasaulio ekonomikos forumo konkurencingumo indekso reguliavimo naštos verslui vertinimo rodiklį Lietuva užima 85 vietą iš 141.

Pranešimą paskelbė: Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija
„BNS Spaudos centre“ skelbiami įvairių organizacijų pranešimai spaudai. Už pranešimų turinį atsako juos paskelbę asmenys bei jų atstovaujamos organizacijos.
2021-03-03 17:03
Verslas, ekonomika, finansai, Kiti pranešimai
Kontaktinis asmuo
Mindaugas Grinius
Vyriausiasis specialistas
Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija
+370 706 64894
mindaugas.grinius@eimin.lt
pasidalinti
atgal