Balandžio 9 d., penktadienio, spaudos konferencijos Seime

2021 m. balandžio 8 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

SPAUDOS KONFERENCIJŲ SALĖJE 

 

11 val. 

įvyks Seimo nario Justo Džiugelio spaudos konferencija „Nepagrįstas diferencijavimas pagalbos onkologiniams ligoniams sistemoje ir jo sprendimo būdai“.

Dalyvauja Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos (POLA) direktorė Neringa Čiakienė ir pacientė, Jonavos onkologinių ligonių asociacijos „Škac“ vadovė Jūratė Povilavičienė.

Išsamiau – Seimo nario J. Džiugelio pranešime žiniasklaidai.

 

Atsižvelgdami į Seimo valdybos sprendimą dėl Seimo ir Seimo kanceliarijos veiklos organizavimo, rekomenduojame spaudos konferencijas stebėti ir klausimus užduoti nuotoliniu būdu.

 

Spaudos konferencijos transliuojamos tiesiogiai internetu ir Seimo YouTube paskyroje. Stebintiems transliacijas sudaryta galimybė užduoti klausimus nuotoliniu būdu. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą matoma tik spaudos konferencijos metu Seimo interneto svetainėje, renginių kalendoriuje atvėrus spaudos konferencijos langą.

Seimo interneto svetainėje ir YouTube paskyroje galima rasti spaudos konferencijų įrašus.

Visuose Seimo renginiuose (tiek viduje, tiek lauke) visiems dalyviams privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones. 

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja Jolanta Anskaitienė

Tel. (8 5) 239 6508, el. p. jolanta.anskaitiene@lrs.lt

Pranešimą paskelbė: Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija
„BNS Spaudos centre“ skelbiami įvairių organizacijų pranešimai spaudai. Už pranešimų turinį atsako juos paskelbę asmenys bei jų atstovaujamos organizacijos.
2021-04-08 14:00
Politika, Žiniasklaida, viešieji ryšiai
Renginio pradžia
2021-04-09, penktadienis11:00
Renginio pabaiga
2021-04-09
Renginio vieta
Seimo Spaudos konferencijų salėje
pasidalinti
atgal