Programoje „Corelli ir Telemannas: Veidrodinis kambarys“ R. Calveyra pasirodys kaip dirigentas ir išilginės fleitos solistas.

Renginio tipas: koncertas
Renginio data: Penktadienis, 2021 m. gruodžio 3 d.
Renginio pradžia: 18:30
Renginio pabaiga: Penktadienis, 2021 m. gruodžio 3 d.
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė

Klaipėdos kamerinis orkestras

Meno vadovas Mindaugas Bačkus

Dirigentas ir solistas Rodrigo Calveyra (išilginė fleita, Brazilija–Lietuva)

Solistė Renata Dubinskaitė (mecosopranas)

Dalyvauja Gertruda Jerjomenko (klavesinas, Latvija)

Programa: Georg Philipp Telemann, Arcangelo Corelli

 

Šią programą kartu su Klaipėdos kameriniu orkestru rengia iš Brazilijos kilęs pripažintas barokinės muzikos specialistas Rodrigo Calveyra. Išilginės fleitos ir korneto virtuozas koncertuoja kaip solistas su orkestrais Brazilijoje, Šveicarijoje, Italijoje, Argentinoje, Lietuvoje ir kitur. Jis dalyvavo prestižiniuose Europos ir Pietų Amerikos senosios muzikos festivaliuose. R. Calveyra yra Brazilijoje įsikūrusio ansamblio „Instrumentarium“ bei Vilniuje gyvuojančio tarptautinio senosios muzikos ansamblio „Canto Fiorito“ meno vadovas. Vienas iš minėto kolektyvo veiklos tikslų yra populiarinti Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės muzikinį paveldą. 

Programoje „Corelli ir Telemannas: Veidrodinis kambarys“ R. Calveyra pasirodys kaip dirigentas ir išilginės fleitos solistas. Pasak jo, šioje programoje „girdėsime begalinę virtinę sąšaukų tarp italų ir vokiečių muzikoje gyvavusių įvaizdžių. Tai projektas, sukurtas bendradarbiaujant Klaipėdos kameriniam orkestrui ir senosios muzikos ansambliui „Canto Fiorito“ iš Vilniaus.“

Barokinės muzikos koncerto programą papuoš solistės Renatos Dubinskaitės (mecosopranas) pasirodymas. Ji taip pat yra „Canto Fiorito“ narė, aktyvi šio ansamblio ir kitų senosios muzikos projektų organizatorė. Klavesino partiją gros atlikėja iš Latvijos Gertruda Jerjomenko.  

Kviečiame apsilankyti veidrodiniame garsų kambaryje, kuriame spindės Corelli ir Telemanno muzika!

Pranešimą paskelbė: Klaipėdos koncertų salė
„BNS Spaudos centre“ skelbiami įvairių organizacijų pranešimai spaudai. Už pranešimų turinį atsako juos paskelbę asmenys bei jų atstovaujamos organizacijos.
2021-11-15 14:48
Kultūra
Renginio pradžia
2021-12-03, penktadienis18:30
Renginio pabaiga
2021-12-03
Renginio vieta
Klaipėdos koncertų salė
pasidalinti
atgal