Seimo nario D. Kepenio pranešimas apie spaudos konferenciją „Psichodemija, Baltarusija, Kinija... ribos peržengtos, kas prisiims politinę atsakomybę?“

2022 m. sausio 10 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Sausio 10 d. 15 val. Seime vyks Seimo nario Dainiaus Kepenio spaudos konferencija „Psichodemija, Baltarusija, Kinija... ribos peržengtos, kas prisiims politinę atsakomybę?“

Spaudos konferencijos metu bus aptariama pandemijos valdymo politika Lietuvoje, kuri remiasi ne viruso suvaldymu, bet vis stiprėjančiu siekiu kontroliuoti žmones, priversti paklusti neoliberalizmo idealams. O kas gali paneigti, kad šio viruso valdymas yra psichodemija? Juk besitęsianti sveikatos krizė iš tikrųjų prasidėjo labai senai, kai žmogaus imuninė sistema neatlaikė slopinančių sintetinių vaistų invazijos, ignoruojant gydančias gamtos jėgas.

Renginio metu taip pat bus analizuojama dabartinė Vyriausybės vidaus bei užsienio politika pandemijos, tarptautinių santykių kontekste. Anot Seimo nario D. Kepenio, „prisidengiama Vakarų partnerių – Vokietijos, JAV, Prancūzijos ir kitų šalių parama, tačiau pačios tos šalys nė neketina pasukti tuo pačiu keliu kaip Lietuva ir nutraukti diplomatinių, prekybinių santykių su Kinija ar Baltarusija. Iš esmės tai yra veidmainiška tiek Lietuvos, tiek Vakarų partnerių politika. Būtent todėl tai peržengia visas garbingos demokratijos, kuri yra pagrįsta šalių suverenumu, ribas. Valdantieji siekia demokratijos Baltarusijoje, Kinijoje, tačiau tą pačią demokratiją sėkmingai žlugdo Lietuvoje.“ Ar tai vertybinė, ar veidmainiškai prisidengiant vertybine, Lietuvos politinio elito vykdoma užsienio politika? Tokios politikos pasekmė – milžiniški nuostoliai Lietuvos valstybei ir žmonėms. Sunku patikėti, jog valdantieji nesuprato savo priimamais sprendimais daromos žalos mūsų valstybei. Tai kodėl jie taip elgiasi?... O kas prisiims politinę atsakomybę už tokį surežisuotą spektaklį?

Renginyje taip pat dalyvaus Seimo narys Valius Ąžuolas bei Kovo 11-osios Nepriklausomybės Akto signataras Rolandas Paulauskas.

Daugiau informacijos:

Seimo narys Dainius Kepenis

El. p. dainius.kepenis@lrs.lt

Mob. 8 668 42127

 

Pranešimą paskelbė: Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija
„BNS Spaudos centre“ skelbiami įvairių organizacijų pranešimai spaudai. Už pranešimų turinį atsako juos paskelbę asmenys bei jų atstovaujamos organizacijos.
2022-01-10 08:46
Politika
pasidalinti
atgal