Prieš susitikimą su Premjere LVŽS šešėlinė Vyriausybė padėtį valstybėje aptarė su šalies verslo ir pramonės atstovais

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) šešėlinė Vyriausybė, reaguodama į dėl drastiškai išaugusių energijos kainų susiklosčiusią beprecedentę situaciją Lietuvos vidaus socialiniame ir ekonominiame gyvenime, šiandien su reikšmingų šalies ekonomikai sektorių atstovais aptarė priemones, kurios užtikrintų Lietuvos ekonomikos tvarumą. Šias ir kitas priemones rytoj, balandžio 14 d., 13 val. LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis pristatys premjerei Ingridai Šimonytei. Susitikime su Ministre Pirmininke taip pat dalyvaus LVŽS pirmasis vicepirmininkas Aurelijus Veryga bei LVŽS frakcijos Seime seniūnė Aušrinė Norkienė.

„Prašysime kuo skubiau ir neatidėliojant imtis veiksmų, kurie būtini, siekiant užtikrinti Lietuvos ekonomikos stabilumą ir augimą ne trumpuoju laikotarpiu, o ilgalaikėje perspektyvoje. Taip pat kelsime kitus klausimus, kurie yra neatidėliotini, siekiant užtikrinti Lietuvos žmonių gerovę, ir jau šiandien reikalauja valdžios sprendimų“, – sako Ramūnas Karbauskis. Jis taip pat sako, kad LVŽS turi siūlymų, kaip ir kokiuose formatuose dirbant padėti stiprinti ir Ukrainos ekonomiką.

Pasak šešėlinio Ministro Pirmininko, rytoj I. Šimonytei bus išsakomos pastabos dėl sveikatos ir švietimo reformų, bus prašoma Vyriausybės operatyviau reaguoti ir paruošti reikiamus dokumentus, kad Lietuvos pramonė ir verslas galėtų naudoti Europos Sąjungos struktūrinius fondus ir kitas lėšas, kurios galėtų būti skiriamos atsinaujinačiai energijai užsitikrinti bei energetinės nepriklausomybės nuo Rusijos didinimui, bus aptariamos spragos, kurios trukdo esminį pokytį energetikoje galintiems padaryti projektams. Taip pat bus pateikiami siūlymai, kaip verslas gali savo investicijomis spręsti visos valstybės energetikos ir jos augančių kainų problemas.

Šešėlinės Vyriausybės posėdyje dalyvavo ir verslo poziciją išsakė: Lietuvos pramonininkų konfederacijos viceprezidentas Martynas Nagevičius, Vilniaus pramonės ir verslo asociacijos prezidentas Sigitas Besagirskas, Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas Andrius Ramanovskis, LVŽS Kauno miesto skyriaus pirmininkė Vaida Pranarauskaitė.

Posėdžio įrašas: https://youtu.be/abW3KSae-Bk?t=86

LVŽS atstovų susitikimas su I. Šimonyte vyks balandžio 14 d., 13 val., LR Seime, I rūmuose, A.M.Brazausko salėje.

Pranešimą paskelbė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
„BNS Spaudos centre“ skelbiami įvairių organizacijų pranešimai spaudai. Už pranešimų turinį atsako juos paskelbę asmenys bei jų atstovaujamos organizacijos.
2022-04-13 15:20
Politika, Žiniasklaida, viešieji ryšiai
pasidalinti
atgal