Skelbiama nepriklausomų Inovacijų agentūros valdybos narių atranka

Ekonomikos ir inovacijų ministerija skelbia atranką į įkurtos naujos Inovacijų agentūros nepriklausomų valdybos narių pareigas.  

„Kuriame naujos kartos pažangiausią viešojo sektoriaus organizaciją Lietuvoje, todėl siekiame, kad strateginius sprendimus dėl agentūros veiklos priimtų pagal nepriklausomų valdybos atrankos kriterijus sukurta valdyba. Norime auginti pasauliniu mastu konkurencingą ir inovatyvų verslą, todėl valdyboje laukiame aiškią viziją turinčių savarankiškų ekspertų, savo srities profesionalų“, – sako ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė. 

Inovacijų agentūros valdybą sudarys 7 nariai:  4 nariai bus nepriklausomi, po vieną atstovą skirs Ekonomikos ir inovacijų, Užsienio reikalų bei Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.  Valdybos narių kadencija – ketveri metai. 

Visi reikalavimai kandidatams ir kita aktuali informacija skelbiama čia

Dokumentai priimami iki 2022 m. gegužės 20 d. 

Balandžio mėn. pradžioje veiklą pradėjusi Inovacijų agentūra yra atsakinga už Lietuvos inovacijų ekosistemą ir inovacijų skatinimą visuose verslo vystymo etapuose. Agentūra rūpinsis verslumo, eksporto ir inovacijų skatinimo paslaugų verslui teikimu, administruos įvairias paramos verslui priemones, kurių bendra vertė per artimiausius kelerius metus viršys 500 mln. Eur. 

Inovacijų agentūra įkurta agentūros „Versli Lietuva“ ir Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) pagrindu bei konsoliduojant inovacinės veiklos funkcijas, kurias anksčiau atliko Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA).

Pranešimą paskelbė: Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija
„BNS Spaudos centre“ skelbiami įvairių organizacijų pranešimai spaudai. Už pranešimų turinį atsako juos paskelbę asmenys bei jų atstovaujamos organizacijos.
2022-05-09 08:54
Verslas, ekonomika, finansai
Kontaktinis asmuo
Saulius Šimkevičius
Ryšių su visuomene skyriaus
Vyriausiasis specialistas
Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija
saulius.simkevicius@eimin.lt
pasidalinti
atgal