Prezidentas pasveikino Vengriją nacionalinės šventės proga

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino Vengrijos Prezidentę Katalin Novák ir visus šios šalies žmones nacionalinės šventės proga.

„Lietuvą ir Vengriją sieja istoriniai bei kultūriniai ryšiai. Vengrija – mūsų sąjungininkė Šiaurės Atlanto sutarties organizacijoje. Norėčiau padėkoti Jūsų šalies kariams, šiuo metu sėkmingai vykdantiems NATO oro policijos misiją Lietuvoje“, - rašoma šalies vadovo sveikinime.

Prezidentas pažymėjo, jog Rusijai visomis priemonėmis eskaluojant savo vykdomą karą Ukrainoje, viso demokratinio pasaulio vienybė yra nepaprastai svarbi.

„Būdami Europos Sąjungos ir visos transatlantinės bendrijos nariais turime ir toliau visokeriopai remti Ukrainą, stiprinti sankcijas agresorei Rusijai, kovoti su jos skleidžiama dezinformacija ir siekiu perrašyti istoriją. Tiek ekonominiai, tiek energetikos iššūkiai taip pat yra įveikiami dirbant vieningai ir koordinuotai“, - teigiame sveikinime.

Pranešimą paskelbė: Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija
„BNS Spaudos centre“ skelbiami įvairių organizacijų pranešimai spaudai. Už pranešimų turinį atsako juos paskelbę asmenys bei jų atstovaujamos organizacijos.
2022-10-23 09:05
Tarptaut.santykiai
pasidalinti
atgal