Augu sveikas ir stiprus

Lietuvos Samariečių bendrijos Vilniaus skyrius kartu su partneriu VŠĮ Projektų valdymo ir mokymo centras nuo šių metų liepos įgyvendina projektą “AUGU SVEIKAS IR STIPRUS”. Projekto metu parengta interaktyvi metodinė medžiaga moksleiviams, specialistams ir tėvams. Joje užduotys ir testai vaikams, rekomendacijos specialistams, savikontrolės ir stebėjimo testų pavyzdžiai, kurie padės sveikos mitybos ir normalaus kūno svorio stebėsenai, korekcijai ir gerai psichologinei savijautai. Renginių metu moksleiviams ir pedagogams švietimo įstaigose  pristatomi fizinių pratimų ir žinių komplektai, formuojantys sveikos mitybos ir gyvensenos suvokimus ir principus.

Metodinė mokymo medžiaga paskelbta viešai internete (https://samarieciai.lt/wp-content/uploads/2022/10/Rekomendacijos-%e2%80%9eAugu-sveikas-ir-stiprus%e2%80%9c.pdf), https://moodle.pvmc.lt/).

Planuojama, kad projekto veiklose dalyvaus daugiau kaip 600 moksleivių ugdomų pagal pradinio ir (ar) pagrindinio ugdymo programas.

Projektą, finansuojamą Visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, administruoja Sveikatos apsaugos ministerija.

Projektas įgyvendinamas Vilniaus miesto, Vilniaus rajono ir Molėtų rajono savivaldybės.

https://rinkisgyvenima.lt

Pranešimą paskelbė: Lietuvos samariečių bendrijos Vilniaus skyrius
„BNS Spaudos centre“ skelbiami įvairių organizacijų pranešimai spaudai. Už pranešimų turinį atsako juos paskelbę asmenys bei jų atstovaujamos organizacijos.
2022-11-24 13:25
Sveikata, grožis
pasidalinti
atgal