„CyberSec Pulse Kick-off’23“: kibernetinio atsparumo ugdymas – kodėl įmonėse tai turėtų būti prioritetas Nr. 1?

Renginio tipas: Renginys
Renginio data: ketvirtadienis, 2023 vasario 9
Renginio pradžia: 11:00
Renginio pabaiga: ketvirtadienis, 2023 vasario 9
Renginio vieta: Betono fabrikas, Naujoji Riovonių g. 21, 03153 Vilnius

Kibernetiniai nusikaltėliai jau seniai suprato, kad pasipelnyti iš įmonių dažnu atveju yra kur kas naudingiau nei iš pavienių interneto vartotojų, ko pasekoje šiais metais, tikėtina, ir toliau aktyviai didės kibernetinio saugumo incidentų, nukreiptų prieš verslo bei valstybinių institucijų subjektus, skaičius. Kaip į tai turi reaguoti įmonės, kad būtų pasiekti numatyti rezultatai nepaisant kibernetinių atakų? Kodėl nebeužtenka apsaugos nuo įsilaužėlių, o kibernetinio atsparumo strategija yra būtina? Į šiuos ir kitus klausimus kibernetinio saugumo profesionalai atsakys vasario 9 d. vyksiančiame renginyje „CyberSec Pulse Kick-off’23 Partner Summit“. Jį jau ketvirtus metus iš eilės savo partneriams organizuoja kibernetinių saugumo ir inovatyvių infrastruktūros sprendimų pridėtinės vertės distributorius „Hermitage Solutions“.

„Kibernetinis saugumas šiandien yra aktualus labiau nei bet kada. Įtempta geopolitinė situacija, nepakankama organizacijų kibernetinė higiena, dezinformacijos sklaida – tai bene pagrindinės priežastys kibernetinėms atakoms. Atsparumo šioms atakoms didinimas IT saugos srityje yra būtinas siekiant vystyti verslo procesus bei infrastruktūrai gerinti. Tad vienas iš renginio tikslų – suprasti, kaip valdyti ir įvertinti kibernetinę riziką 2023-iais”, – teigia Paulius Čeponis, renginį „CyberSec Pulse“ organizuojančios UAB „Hermitage Solutions“ direktorius.

P. Čeponis pabrėžia, jog verslo vaidmuo kibernetinių iššūkių erdvėje yra itin didelis. Glaudus bendradarbiavimas su privataus verslo įmonėmis lemia sėkmingą gynybą, kuri reikalinga tiek valstybiniu mastu, tiek kibernetinių nusikaltėlių daromos žalos atvejais.

„Renginio metu srities ekspertai pasidalins patirtimi, kaip suderinti organizacijos veiksmus, finansinius resursus ir technologijas, kad būtų tinkamai pasiruošta ne tik kibernetinei atakai, bet ir numatyta rizika incidentams išvengti. Žinoma, dalyviams bus pristatytos ir gamintojų naujienos, padedančios sustiprinti kibernetinio saugumo poziciją“, – teigia „Hermitage Solutions“ direktorius.

„CyberSec Pulse Kick-off’23“ – metinis renginys partneriams

Nors kibernetinio saugumo konferencijoje pernai nuotoliniu būdu galėjo dalyvauti tiek partneriai, tiek galutiniai technologijų naudotojai, šiemet „CyberSec Pulse“ grįžta prie įprasto formato, kuomet renginyje laukiami išskirtinai partneriai iš Baltijos šalių – IT sprendimų pardavėjai bei integratoriai, valdomų paslaugų teikėjai (angl. Managed Services Provider, MSP).

Konferencija „CyberSec Pulse Kick-off’23“ vasario 9 d. vyks gyvai Vilniuje. Pusdienio renginyje kviestiniai pranešėjai, tokie kaip Sophos, Keeper, Ekran System, Yubico, Fox-IT, Delinea, Scale Computing ir kiti pasidalins vertingomis žiniomis apie galimybes, skirtas kibernetiniam saugumui.

Ekspertai dalinsis įžvalgomis bei praktiniais patarimais

Kartu su tobulėjančiomis technologijomis patiriame ne tik naujų žinių ar geresnių verslo rodiklių, bet ir didėjančių kibernetinių grėsmių. Sophos technologijų vadovas Per Soderqvist pristatys keletą pastaruoju metu įvykusių kibernetinių atakų apie kurias, geičiausiai, nebūsit tiek daug girdėję.

Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos (angl. EMEA) regiono vadovas Gonzalo Sebastian pasidalins patirtimi apie tai, kaip dėka nulinio pasitikėjimo modelio (angl. „Zero-Trust / Zero Knowledge“) „Keeper” gali apsaugoti organizacijas nuo kibernetinių atakų, užkertant kelią su slaptažodžiais susijusiems duomenų pažeidimams ir kibernetinėms grėsmėms.

Viešai neatskleidžiamų bei slaptų duomenų rizika – tai kiekvienos organizacijos skausmas ir grėsmė įmonės saugumui bei finansiniam stabilumui. Programinės įrangos ir rizikų valdymo sprendimų „Ekran System” verslo plėtros vadovas Yevhen Zhurer pristatys praktinius organizacijų žingsnius, padedančius apsisaugoti nuo šios rizikos bei pateiks aiškius veiksmus nuo ko pradėti.

Neil Bronsdon, sukčiavimui atsparių, kelių veiksnių autentifikavimo (angl. multi-factor authentication, MFA) sprendimus Yubikey kuriančios bendrovės „Yubico” pardavimų vadovas, turintis daugiau nei 20 metų patirtį plėtojant sėkmingas partnerystes ir verslą Šiaurės šalyse IT saugumo ir tinklų pramonėje, teigia, jog šių laikų kibernetiniai nusikaltėliai nesilaužia - jie pasinaudoja galimybėmis prisijungti ir taip perimti vartotojų paskyras. Jo pranešimo metu sužinosite apie sukčiavimui atsparų MFA, padedantį sumažinti organizacijos išlaidas bei padidinti darbuotojų našumą.

Kibernetinio saugumo eksperto „Fox-IT” vyresnysis išankstinių pardavimų sprendimų architektas Marck van Haren savo pranešime supažindins su Fox Datadiode sprendimu, kuomet vienpusio duomenų diodo dėka užtikrinamas maksimalus duomenų saugumas, apsaugant juos nuo vagysčių bei nutekėjimo.

Konferencijos metu taip pat numatyti individualūs susitikimai su verslo atstovais-gamintojais bei kontaktų mezgimo vakaras.

Registruotis į renginį, kuris vyks anglų kalba, galima tinklapyje https://www.cybersecpulse.com/CyberSecPulseKick-off23

„Hermitage Solutions“ – kibernetinių saugumo ir inovatyvių infrastruktūros sprendimų pridėtinės vertės distributorius Baltijos šalyse. Pirmieji kompanijos biurai 1996 m. įsteigti Prancūzijoje, 2006 m. – Baltijos regiono būstinė Vilniuje, 2015 m. – Rygoje. Sprendimus į rinką kompanija tiekia per partnerius – IT bendroves, integratorius ir kt. „Hermitage Solutions“ atstovauja daugiau kaip 30 gamintojų, kurių sprendimai padeda užtikrinti kibernetinio saugumo poreikius rinkoje. Tarp pagrindinių technologijų – ugniasienės, IPS/IDS sistemos, virtualūs privatieji tinklai (VPN), prevencija prieš kenkėjiškas programas, WEB aplikacijų ir e. pašto saugumo sistemos, šifravimo sprendimai, duomenų nutekinimo prevencijos sprendimai (DLP), debesijos apsauga ir kt.

Pranešimą paskelbė: Hermitage Solutions, UAB
„BNS Spaudos centre“ skelbiami įvairių organizacijų pranešimai spaudai. Už pranešimų turinį atsako juos paskelbę asmenys bei jų atstovaujamos organizacijos.
2023-01-31 11:10
ITT, Verslas, ekonomika, finansai
Renginio pradžia
2023-02-9, ketvirtadienis11:00
Renginio pabaiga
2023-02-09
Renginio vieta
Betono fabrikas, Naujoji Riovonių g. 21, 03153 Vilnius
pasidalinti
atgal