Nuo koncerto iki spektaklio: G. Kanovičiaus premijos įteikimo šventė Jonavoje

Renginio tipas: Renginys
Renginio data: ketvirtadienis, 2023 rugsėjo 14
Renginio pradžia: 17:00
Renginio vieta: Jonavos viešoji biblioteka (Žeimių g. 9, Jonava)

Rugsėjo 14 d. 17 val. Jonavos Grigorijaus Kanovičiaus viešojoje bibliotekoje bus įteikta jau septintoji respublikinė šio rašytojo vardo literatūrinė premija.

Šiais metais ji keliauja į poetės ir prozininkės Agnės Žagrakalytės rankas. Laureatės romanas „Triukšmaujantys: katalikai. Lengvas būdas parašyti istorinį romaną“ komisijos įvertintas už šiuolaikišką požiūrį į istoriją ir jos pateikimą skaitytojui.

17 val. premijos įteikimo šventėje svečius dainomis bei muzika sveikins teatro aktorė Rasa Rapalytė ir pianistas, džiazo improvizatorius Daumantas Slipkus.

19 val. kviečiame išvysti Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijos spektaklį „Daina nuo Vilijos iki Neries“ (režisierė Živilė Martinaitienė, muzikos mokytoja Neringa Kukarinienė) pagal Grigorijaus Kanovičiaus romaną „Miestelio romansas“.

Spektaklis vyks Jonavos kultūros centro Didžiojoje salėje. Birželio mėnesį vykusioje premjeroje šis jonaviečių kūrinys sužavėjo ne tik režisierės ir jos ugdytinių meistriškumu, bet ir savita G. Kanovičiaus kūrinio interpretacija, jautriais dabarties ir praeities sąsajų štrichais.

Iki pasimatymo šventėje!

Premijos steigėjas – Jonavos rajono savivaldybė. Už bendradarbiavimą dėkojame Jonavos rajono savivaldybės kultūros centrui ir Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijai.

Jonavos Grigorijaus Kanovičiaus viešosios bibliotekos informacija

Pranešimą paskelbė: Evaldas Utyra, Jonavos rajono savivaldybės administracija
„BNS Spaudos centre“ skelbiami įvairių organizacijų pranešimai spaudai. Už pranešimų turinį atsako juos paskelbę asmenys bei jų atstovaujamos organizacijos.
2023-09-11 11:20
Savivalda, regionai, Kultūra
Renginio pradžia
2023-09-14, ketvirtadienis17:00
Renginio vieta
Jonavos viešoji biblioteka (Žeimių g. 9, Jonava)
Kontaktinis asmuo
Evaldas Utyra
Jonavos r. savivaldybės
atstovas spaudai
Tel. 8 699 46706
El.p. evaldas.utyra@jonava.lt

Kristina Jaskūnienė
Kultūros projektų vadovė
Mob. nr.: +370 (660) 72006
kristina.jaskuniene@jonbiblioteka.lt
Jonavos rajono savivaldybės
Grigorijaus Kanovičiaus viešoji biblioteka

Prisegti failai
pasidalinti
atgal