„YIT Lietuva“ vystomą „Sky Office“ verslo centrą pasirinko „Aljansas AIBĖ“: jame įkurs savo biurą

Tvarių miestų plėtros ir statybų bendrovės „YIT Lietuva“ sostinės Viršuliškių rajone baigiamą vystyti naują 18 aukštų „Sky Office“ verslo centrą savo naujiesiems biurams jau pasirinko keletas nuomininkų. Sprendimus pasirašyti nuomos sutartis lėmė jo patogi lokacija, modernūs ir tvarūs pastato sprendiniai bei komfortiškai ir lanksčiai planuojamos darbo erdvės. Šie kriterijai ypač svarbūs vienam pirmųjų „Sky Office“ nuomininkų – prekybos įmonei „Aljansas AIBĖ“ – kurios naujasis biuras įsikurs visame verslo centro 17-ame aukšte.

Įmonės „Aljanso AIBĖ“ generalinio direktoriaus Renato Vaitkevičiaus teigimu, virš 50 bendrovės administracijos darbuotojų į naująjį, 572 kv. m ploto, biurą „Sky Office“ planuoja įsikelti kitų metų balandžio pradžioje.

Pasak R. Vaitkevičiaus, dabartinis bendrovės biuras dėl įmonės augimo tapo nepatogus, o „Sky Office“ verslo centras atvėrė galimybes patalpas suplanuoti lanksčiai pagal poreikius bei norus. Čia pasiūlyta daugiau susitikimų salių, kabinetų, darbo vietų ir poilsio erdvių.

„Patalpas naujajam biurui pasirinkome ir dėl jų modernumo. „Sky Office“ yra naujas, šiuolaikiškas verslo centras, kuriame darbuotojai turės palankesnes darbo sąlygas. Jie galės patogiai dirbti, bendrauti ir ilsėtis, nes tam naujojo biuro erdvės puikiai pritaikytos. Taip pat tikimės, kad verslo centre bus komfortiškas mikroklimatas: subalansuota temperatūra, darbo vietos tinkamai vėdinamos. Tikimės ir efektyvios biuro eksploatacijos bei galimybės racionaliai naudoti energiją pagal poreikius, ją tausojant, o kartu jaučiantis komfortiškai“, – kalba R. Vaitkevičius.

„Sky Office“ nuomininkams siūlo daugybę žaliųjų sprendimų ir stebina inovacijomis, draugiškumu aplinkai bei unikalia urbanistika.

„Modernių, šiuolaikiško verslo poreikiams pritaikytų patalpų paklausa sostinėje šiuo metu yra didelė. Stebėdami rinką matome, kad ieškoma patogių erdvių inovatyviems bei „žaliems“ biurams. Tokias įkūrėme verslo centre, kuris yra strategiškai patogioje miesto vietoje, turi puikiai išvystytą susisiekimo infrastruktūrą, išsiskiria savo urbanistiniais bei aplinkai draugiškais sprendimais. „Sky Office“ privalumai verslui suteiks daug pridėtinės vertės ir užtikrins vienas geriausių darbo sąlygų Vilniuje“, – sako bendrovės „YIT Lietuva“ vadovas Kęstutis Vanagas.

Įmonei „Aljanso AIBĖ“ renkantis pastatą biurui, pasak R. Vaitkevičiaus, lokacija buvo labai svarbus kriterijus. Privalumais įmonė įvardija tai, kad verslo centras yra lengvai randamas ir gerai matomas Vilniuje, o šalia esantis aplinkkelis pagerina susisiekimą su kitais miestais.

„Tai mums labai svarbu, nes dažnai keliaujame po Lietuvą, lankydami aljanso narius bei „AIBĖ“ parduotuves. Be to, biuro lokaciją rinkomės ir dėl darbuotojų, kuriems aktualu dirbti arčiau namų. Nutarėme nekeisti miesto pusės, kurioje dabar esame įsikūrę. Taip darbuotojai turės beveik tą patį ar netgi trumpesnį kelionės iki darbo ir atgal į namus laiką. „Aljansas AIBĖ“ biurą įkursime viršutiniame „Sky Office“ verslo centro aukšte, kad būtų ne tik patogu, bet ir malonu dirbti dėl vaizdingų Vilniaus panoramų, kurios gerina darbuotojų emocinę nuotaiką“, – pažymi R. Vaitkevičius.

Iš viso A+ energinio naudingumo klasės verslo centras sostinės biuro erdvių rinką papildys 8800 kv. m nuomojamo ploto. Daugiau nei trečdalis jo šiuo metu jau išnuomota arba rezervuota. Sutartis dėl 2800 kv. m verslo centro patalpų nuomos pasirašė bendrovės  „Invila“,  „LINĖJA Transport“, „Ilunch“ ir kitos įmonės.

Būsimieji nuomininkai jau spėjo įvertinti „Sky Office“ privalumus – pastato tvarumą, galimybes pasitelkti žaliąją energiją. Pastatas pasižymi ir taupiais jo eksploatavimo sprendimais, kurie leis sumažinti naudojimosi patalpomis kaštus.

Verslo centre darbo vietos apšviestos natūralia dienos šviesa. Ant pastato stogo įrengti fotovoltiniai saulės moduliai, gaminantys žaliąją elektros energiją bendro naudojimo patalpų apšvietimui. Verslo centre suplanuota ir trivamzdė kondicionavimo sistema, kuri tuo pat metu dalį patalpų vėsins, o kitą – šildys. Nuomininkai taip pat galės naudotis išmaniais automatizuotais sanitariniais įrenginiais, leisiančiais taupyti vandenį bei elektrą. Pastate bus vykdoma ir vandens nuotėkio kontrolė, užtikrinanti avarinių situacijų savalaikį stebėjimą.

Projektuojant verslo centrą, apie tvarius sprendimus pagalvota ir kuriant pastatą supančią aplinką – jo prieigose esančių želdynų priežiūrai numatyta automatinė taupi augalų laistymo sistema.

Darnaus judumo priemonėms – dviračiams, paspirtukams – „Sky Office“ verslo centre įrengta saugoma jų laikymo aikštelė su stogu, o elektromobiliams – 150 kW galios greito įkrovimo stotelės, kuriose šią transporto priemonę įmanoma pasikrauti vos per pusvalandį. Kitiems automobiliams iš viso įrengtos 196 vietų automobilių stovėjimo aikštelės tiek lauke, tiek pastato požeminėje dalyje. Čia vietas galima pritaikyti ir elektromobiliams.

„Sky Office“ įsikūręs strategiškai patogioje vietoje. Susisiekimas su juo patogus tiek pėsčiomis, tiek automobiliais, dviračiais ar paspirtukais. Šalia verslo centro – Vilnių juosiantis dviračių takas, o sostinės Vakariniu aplinkkeliu patogu susisiekti su visais sostinės rajonais. Iš Viršuliškių miesto centrą automobiliu galima pasiekti per 10 minučių, traukinių ir autobusų stotį – 12 minučių, oro uostą – per 14 minučių. Šioje Vilniaus dalyje taip pat įsikuria vis daugiau traukos objektų – prekybos ir verslo centrų, pramogų bei paslaugų vietų. Šiemet čia taip pat planuojama užbaigti dviračių tako šalia T. Narbuto gatvės tiesimą. Jis sujungs Viršuliškių rajoną su centriniais Vilniaus takais.

Šiuo metu „YIT Lietuva“ Kauno ir Vilniaus rajonuose stato „Urban HUB“ stock-office miestelius, Kėdainių laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) įgyvendina didelės „Pon.Bike“ dviračių gamyklos ir verslo centro Sporto gatvėje Vilniuje projektus. Kaune, Aleksoto rajone, šalia Nemuno salos ir miesto centro, bendrovė stato naują modernų gyvenamųjų namų kvartalą „Matau Kauną“ ir tęsia „Piliamiesčio“ plėtrą. Vilniaus centre statomas paskutinis projekto „Matau Vilnių“ daugiabutis, Šnipiškėse vykdoma „Naujojo Skanseno“ kvartalo plėtra. Kauno oro uoste statomi du lėktuvų angarai. Rygoje bendrovė stato „Preses nama“ multifunkcinį centrą, o infrastruktūros versle šiemet sudarytos sutartys bus sėkmingai įgyvendintos ir kitąmet.

 

Pranešimą paskelbė: UAB „INK agency“
„BNS Spaudos centre“ skelbiami įvairių organizacijų pranešimai spaudai. Už pranešimų turinį atsako juos paskelbę asmenys bei jų atstovaujamos organizacijos.
2023-09-18 15:24
NT, statyba, Verslas, ekonomika, finansai
pasidalinti
atgal