Spaudos centras

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen su darbo vizitu išvyko į Vatikaną

2023 m. lapkričio 12 d. pranešimas žiniasklaidai (Seimo naujienosSeimo nuotraukosSeimo transliacijos ir vaizdo įrašai)

 Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen su darbo vizitu išvyko į Vatikaną. Vizito darbotvarkėje – audiencija pas popiežių Pranciškų ir susitikimas su Vatikano valstybės sekretoriumi kardinolu Pietru Parolinu (Pietro Parolin). Vėliau susitiks su Maltos ordino Didžiuoju kancleriu Rikardu Paterno di Montekupu (Riccardo Paternò di Montecupo).

Be to, V. Čmilytė-Nielsen dalyvaus Šv. Juozapato kankinystės 400-ųjų metinių renginiuose. 2023-iuosius Seimas paskelbė Šv. Juozapato metais. Taip nutarta pagerbti 1623 m. lapkričio 12 d. gyvybę už Bažnyčios vienybę paaukojusį graikų apeigų kataliką (unitą), Polocko arkivyskupą Ivaną Kuncevičių, kuris tiesiogiai sieja Lietuvą ir Ukrainą.

 

Pranešimą paskelbė: Lietuvos Respublikos Seimas
„BNS Spaudos centre“ skelbiami įvairių organizacijų pranešimai žiniasklaidai. Už pranešimų turinį atsako juos paskelbę asmenys bei jų atstovaujamos organizacijos.
2023-11-12 11:02
Tarptaut.santykiai Politika
Kontaktinis asmuo
Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen
atstovė spaudai Ilona Petrovė
Tel. (8 5) 239 6030, mob. 8 698 42 071
El. p.  [email protected]