„McDonald's“ lankytojų pasimėgavimui – naujas aukščiausios kokybės „Maestro“ jautienos mėsainis

Kaip rodo „McDonald‘s“ ir „Norstat“ atlikta apklausa*, valgydami ne namuose Lietuvos gyventojai itin dažnai renkasi jautienos gaminius, kuriuos labiausiai vertina dėl subtilaus skonio. Reaguodamas į klientų poreikius ir stebindamas Baltijos šalių gyventojus unikaliais naujais skoniais „McDonald‘s“ restoranų tinklas 2024-iaisiais pristatys keletą originalių aukščiausios kokybės „Maestro“ gamos mėsainių, kurių receptuose ypatingas dėmesys bus skiriamas jautienai. Pirmąjį naują „Maestro“ mėsainį su jautiena jau galima paragauti visuose „McDonald‘s“ restoranuose Lietuvoje.

„McDonald‘s“ nuolat plečia produktų įvairovę. Ypatingas dėmesys skiriamas ne tik dėl kokybės ir švelnaus skonio populiariems vištienos gaminiams, bet ir jautienos produktams, vertinamiems dėl subtilumo, sultingumo, stipraus aromato ir maistingumo. Jautieną itin dažnai renkasi aukščiausios kokybės mėsainius vertinantys gurmanai. Net 74 proc. „McDonald‘s“ apklausos dalyvių Lietuvoje „Maestro“ pavadinimą sieja su aukščiausia kokybe ir užsisakydami šiuos mėsainius tinklo restoranuose labai dažnai renkasi būtent jautieną.

„Atsižvelgdami į žmonių įpročius valgant ne namuose dažnai rinktis jautienos patiekalus, plečiame šių gaminių asortimentą „McDonald‘s“ restoranuose. Siekdami suteikti gurmanams išskirtinius skonio pojūčius, sukūrėme keletą naujų intriguojančių aukščiausios kokybės „Maestro“ mėsainių linijos receptų, kuriuos šiais metais vieną po kito pristatysime savo restoranuose. Naujieji „Maestro“ receptai ne tik suteiks galimybę išbandyti naujus skonius, bet ir pradžiugins pačius išrankiausius mėsainių mėgėjus“, – sako „McDonald's“ generalinis direktorius Baltijos šalyse Vladimir Janevski.

„McDonald's“ restoranuose jau galima užsisakyti pirmąją gurmanišką šių metų naujieną su jautiena – „Laukinį BBQ“ mėsainį, kurio receptas sukurtas naudojant tik aukščiausios kokybės ingredientus. Naujasis premium „Maestro“ linijos „Laukinis BBQ“ gaminamas iš maistingos jautienos, pagardinamas traškiai svogūnais, sultingais pomidoro griežinėliais, aukščiausios kokybės medaus garstyčių ir kepsnių padažais. Visai tai apgaubiama puria bandele.

*„McDonald‘s“ užsakymu 2023 metų birželį „Norstat“ atlikta apklausa.

**„McDonald‘s“ užsakymu 2023 metų balandį „Norstat“ atlikta apklausa.

Apie „Premier Capital 

Premier Capital plc“ yra licencijuota „McDonald‘s“ prekės ženklo plėtotoja Estijoje, Graikijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Maltoje ir Rumunijoje. Šiuo metu „Premier Capital“ valdo 178 restoranų, įskaitant „McDrive“, „McDelivery“ ir „McCafe“ paslaugas teikiančias vietas, o 10 000 šiuose restoranuose dirbančių darbuotojų kasmet aptarnauja daugiau nei 77 mln. lankytojų. 

Premier Capital plc“ priklauso „Hili Ventures“ bendrovių grupei, kuri veikia maitinimo paslaugų ir mažmeninės prekybos, logistikos, inžinerijos, nekilnojamojo turto, technologijų ir apgyvendinimo paslaugų srityse. Grupė veikia 11 šalių Europoje bei Šiaurės Afrikoje, jos komandą sudaro 11 000 žmonių. „Hili Ventures“ didžiuojasi bendradarbiaudama su tokiais partneriais kaip „Apple“, „iRiparo“, „Konecranes“, „McDonald‘s“, „Microsoft“, NCR, „Six Senses“ ir daugybe kitų pasaulinių prekės ženklų. 

Pranešimą paskelbė: Fabula ir partneriai, UAB
„BNS Spaudos centre“ skelbiami įvairių organizacijų pranešimai spaudai. Už pranešimų turinį atsako juos paskelbę asmenys bei jų atstovaujamos organizacijos.
2024-03-14 09:45
Maisto pramonė, Laisvalaikis, pramogos
Prisegti failai
pasidalinti
atgal