Šiaulių bankas klientams pristato „Apple Pay“

Vilnius, 2023 03 26.  Šiaulių bankas savo klientams pristato „Apple Pay“ – saugesnį, patikimesnį ir privatesnį atsiskaitymo būdą. Klientams nebereikės perduoti savo kortelės kitiems žmonėms, liesti fizinių mygtukų ar naudoti grynųjų pinigų. Kiekvieną operaciją apsaugo „iPhone“ galia.

Norint atlikti bekontaktį mokėjimą,  tereikia priglausti savo „iPhone“ arba „Apple Watch“ prie mokėjimo terminalo. Kiekvienas pirkinys su „Apple Pay“ yra saugus, nes jis patvirtinamas naudojant „Face ID“, „Touch ID“, įrenginio slaptažodžiu, arba unikaliu vienkartiniu kodu.

Mokėjimus su „Apple Pay“  priima maisto prekių parduotuvės, vaistinės, taksi, restoranai, kavinės, prekybos centrai ir daugelis kitų vietų.  

Klientai „Apple Pay“ taip pat gali naudoti pirkiniams mobiliosiose programėlėse arba „Safari“ naršyklėje „iPhone“, „iPad“ ir „Mac“ kompiuteriuose. Kad būtų greičiau ir patogiau, tam nereikia kurti naujų paskyrų ar pakartotinai įvesti pristatymo ir atsiskaitymo informacijos.

Su „Apple Pay“ lengviau atsiskaityti už pristatytą maistą ir maisto produktus, transportą, automobilių stovėjimą ir e. prekyvietėse. Atlikti mokėjimus „Apple Watch“ išmaniojo laikrodžio programėlėse.

Saugumas ir privatumas yra „Apple Pay“ pagrindas. Kai klientai naudoja banko kortelę su „Apple Pay“, kortelės numeriai nėra saugomi nei įrenginyje, nei „Apple“ serveriuose. Vietoj to priskiriamas unikalus įrenginio paskyros numeris, kuris užšifruojamas ir saugiai laikomas sertifikuotame luste, specialiai sukurtame saugoti mokėjimo informaciją įrenginyje.

„Apple Pay lengva parengti naudojimui. „iPhone“ telefone tiesiog atidarykite programėlę „Wallet“, bakstelėkite ženklą + ir atlikite nurodytus veiksmus pridėti Šiaulių banko kredito arba debeto korteles. Pridėjus banko kortelę į „iPhone“, „Apple Watch“, „iPad“ ir „Mac“, tame įrenginyje „Apple Pay“ galima pradėti naudoti iškart.

Naudodamiesi „Apple Pay“ klientai ir toliau naudosis visais Šiaulių banko kortelių privalumais.

Daugiau informacijos apie „Apple Pay“ rasite adresu: http://www.apple.com/apple-pay/ ir Šiaulių banko interneto svetainėje.

Pranešimą paskelbė: UAB Headline Agency
„BNS Spaudos centre“ skelbiami įvairių organizacijų pranešimai spaudai. Už pranešimų turinį atsako juos paskelbę asmenys bei jų atstovaujamos organizacijos.
2024-03-26 15:21
ITT, Verslas, ekonomika, finansai
Prisegti failai
pasidalinti
atgal