„Ignitis grupės“ mažmeniniams investuotojams nuo šiol prieinamos „Norne Securities“ įžvalgos

„Ignitis grupė“ informuoja, kad „Norne Securities“, Norvegijos investicinis bankas, teikiantis vertybinių popierių analizės, tarpininkavimo ir prekybos akcijomis bei fondais paslaugas, grupės užsakymu įtraukė Grupę į analizuojamų įmonių sąrašą ir paskelbė pirminę ataskaitą. „Ignitis grupė“ yra pirmasis emitentas iš Lietuvos, kurio analizę atliko „Norne Securities“.

Ataskaita apima įžvalgas apie grupės rezultatus, potencialą, prognozes ir vertinimą. Be pirminės ataskaitos, „Norne Securities“ kas ketvirtį skelbs atnaujintą informaciją. Visos ataskaitos bus viešai prieinamos „Ignitis grupės“ interneto svetainėje.

„Nuo pirminio viešo akcijų siūlymo 2020 m., daugiausia dėl didėjančio mažmeninių investuotojų skaičiaus, mūsų akcininkų skaičius išaugo daugiau nei tris kartus, ir šiuo metu viršija 20 tūkst. Būdami didžiausiu emitentu Baltijos šalyse ir turėdami sparčiai didėjančio mažmeninių investuotojų skaičiaus pasitikėjimą, siekiame jiems suteikti dar daugiau kokybiškos ir objektyvios informacijos apie Grupės rezultatus ir perspektyvą. Taip pat tikimės, kad Skandinavijos bendrovės atliktos analizės padidins šio regiono institucinių investuotojų susidomėjimą Grupe“, – teigia Jonas Rimavičius, Grupės valdybos narys ir finansų vadovas.

Pirminę ataskaitą, kartu su kitų kapitalo rinkų analitikų, kurie seka „Ignitis grupę“, rekomendacijomis ir prognozėmis, galite skaityti čia.

Teisinė pastaba:

Grupės užsakymu parengtose ataskaitose pateikiama aukštos kokybės analizė, išlaikant objektyvumą ir profesionalumą. Kadangi ataskaitos yra prieinamos visiems rinkos dalyviams, jos prisideda prie rinkos edukavimo, ypač mažmeninių investuotojų. Analitikų ataskaitos rengiamos remiantis viešai prieinama informacija ir pateikiamos tik informaciniais tiksliais. Jos neturėtų būti naudojamos ar jomis remiamasi kaip investicine rekomendacija prekiauti Grupės vertybiniais popieriais. Atsakomybę dėl investicinių sprendimų prisiima patys investuotojai.

Pranešimą paskelbė: UAB „Ignitis grupės paslaugų centras“
„BNS Spaudos centre“ skelbiami įvairių organizacijų pranešimai spaudai. Už pranešimų turinį atsako juos paskelbę asmenys bei jų atstovaujamos organizacijos.
2024-04-03 09:22
Verslas, ekonomika, finansai
Kontaktinis asmuo
Laura Beganskienė
Ryšių su visuomene projektų vadovė
UAB „Ignitis grupės paslaugų centras“
37065424958
laura.beganskiene@ignitis.lt
pasidalinti
atgal