Lietuvos oro uostų partnerystei su „Finnair“ sukanka 30 metų

Lygiai prieš 30 metų, 1994-aisiais, Lietuvą su pasauliu sujungė Suomijos oro linijų bendrovė „Finnair“. Lietuvos oro uostai šią partnerystę vadina sėkmės istorija, nes Vilnius ir Helsinkis yra sujungti oru iki 4 skrydžių per dieną ištisus metus.

„Finnair“ yra visame pasaulyje žinomos tradicinės oro linijos, užtikrinančios patikimą partnerystę ir aukščiausio lygio paslaugas. Tiesioginiai skrydžiai į Helsinkį yra Lietuvai svarbi kryptis, nes iš Suomijos sostinės atsiveria ne tik visa Skandinavija, bet ir transatlantiniai maršrutai bei Azija. Ne veltui ši kompanija savo šūkiu skelbia, kad praturtina gyvenimą sujungdama pasaulį. Didžiuojamės šia brandžia ir išplėtota partneryste su stambiausia Suomijos oro linijų bendrove“, – sako Tomas Zitikis, Lietuvos oro uostų maršrutų plėtros vadovas.

1923 m. įkurta „Finnair“ yra viena seniausių pasaulyje nepertraukiamai veikiančių oro linijų bendrovių. Savo maršrutų sąraše šiandien bendrovė turi daugiau negu 100 krypčių ir aktyviai plėtoja naujas – nuo Europos iki Azijos ir Ramiojo vandenyno regiono.

„Vilnius jau 30 metų yra svarbi mūsų maršrutų tinklo dalis, tad džiaugiamės galėdami siūlyti „Finnair“ skrydžius savo klientams Lietuvoje. Per šiuos metus skrydžių dažnis vis augo, o šiandien Lietuvos ir Suomijos sostines jungia iki 28 „Finnair“ skrydžių per savaitę. Smagu, kad mūsų oro bendrovės skrydžių populiarumas auga, o Vilnius tampa vis patrauklesnė kryptis tarp Suomijos ir tolimųjų krypčių klientų“, – teigia Arūnas Skuja, oro bendrovės „Finnair“ direktorius Europos regionui.

Naująjį vasaros sezoną bendrovė iš Helsinkio pradėjo skrydžius į Vroclavą Lenkijoje ir Tartu Estijoje. Taip pat didėja ir skrydžių tolimosiomis kryptimis dažnis: Suomiją su Japonija jungs net 20 skrydžių per savaitę – iš Helsinkio bus galima nuskristi į Tokijo, Osakos ir Nagojos miestus. O skrydžiai iš Helsinkio į Dalaso (Fortvorto) oro uostą vasaros sezonu vyks 6 kartus per savaitę.

„Finnair“ lėktuvų parką sudaro 80 orlaivių: iš „Airbus“ šeimos orlaivių  25 yra tolimojo nuotolio ir 31 trumpojo nuotolio lėktuvai, o kartu su „Norra“ skrydžių bendrove „Finnair“ vykdo regioninius skrydžius „Embraer 90“ bei „ATR 72“ tipo orlaiviais. Naudodama vieną moderniausių orlaivių parkų Europoje, oro bendrovė mažina išmetamų teršalų kiekį, o keleiviai gali mėgautis aukščiausio lygio kelionės komfortu.

Naujausius skrydžių tvarkaraščius rasti bei bilietus įsigyti keleiviai gali bendrovės tinklalapyje www.finnair.com.

Daugiau naujienų - Lietuvos oro uostų svetainėje

Bendraukime tinkle X arba Linkedin

 

Pranešimą paskelbė: Fabula ir partneriai, UAB
„BNS Spaudos centre“ skelbiami įvairių organizacijų pranešimai spaudai. Už pranešimų turinį atsako juos paskelbę asmenys bei jų atstovaujamos organizacijos.
2024-04-05 10:33
Verslas, ekonomika, finansai, Kiti pranešimai
Kontaktinis asmuo
Lina Beišinė
Lietuvos oro uostai
Komunikacijos projektų vadovė
+370 680 31970
L.Beisine@ltou.lt
Prisegti failai
pasidalinti
atgal