Simono Bendžiaus knygos „Aš esu tėvas. 12 svarbių pokalbių“ pristatymas

Kaip pasikeičia gyvenimas tapus tėčiu? Kiek vaikų turėti – pagal galimybes ar „kaip Dievas duos“? Tėvystė – neatšaukiama pareiga ar amžinas džiazas? Kaip neišprotėti auginant vaikus? Ar tikrai sriuba pati neišsiverda, indai patys neišsiplauna, o lopšinės prieš miegą pačios nepasidainuoja? Ar vaikai yra mūsų nuosavybė? Ką reiškia būti dvasios tėvu?

Apie tai balandžio 17 d. 17.30 val. kalbėsimės ypatingame susitikime Žvaigždžių salėje, 1 a. (Radastų g. 2). Bibliotekoje svečiuosis „Magnificat leidinių“ direktorė Veronika Kimbrytė, visuomenininkas, aštuonių vaikų tėtis Vytautas Salinis ir žinomiausias Lietuvos policijos pareigūnas, trijų vaikų tėtis Dalius Mackela. Susitikime diskutuosime apie tėviškus autoritetus, tikėjimo vaidmenį šeimos struktūroje ir pasirinkimą keisti visuomenę pradedant nuo savęs.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Pranešimą paskelbė: Kauno apskrities viešoji biblioteka
„BNS Spaudos centre“ skelbiami įvairių organizacijų pranešimai spaudai. Už pranešimų turinį atsako juos paskelbę asmenys bei jų atstovaujamos organizacijos.
2024-04-11 08:21
Kultūra
Kontaktinis asmuo
Edita Majauskaitė
Viešųjų ryšių specialistė
Kauno apskrities viešoji biblioteka
(8-37) 32 44 37
e.majauskaite@kvb.lt
pasidalinti
atgal