Atnaujinti namus – tik su „Parkside“: nebrangūs ir kokybiški įrankiai – visose „Lidl“ parduotuvėse

Jei prasidėjus pavasariui jau atnaujinote savo drabužių spintą, kartu su mažų kainų prekybos tinklu „Lidl“ atnaujinkite ir įrankių dėžę. Nuo ketvirtadienio iki pat sekmadienio visose „Lidl“ parduotuvėse Lietuvoje laukia aukšta kokybe, nedidele kaina ir net 3 metų garantija pasižymintys „Parkside“ įrankiai.

Ar naujas paveikslas ant sienos, ar kapitalinis būsto remontas – sau tinkančių ir reikalingų „Parkside“ įrankių ras kiekvienas namų meistras.

Šios savaitės TOP pasiūlymas – 710 W galios „Parkside“ tiesinis pjūklas kainuos tik 49,90 Eur. Komplekte – ne tik galingas, medieną, plastiką, metalą ir kitas lengvas konstrukcines medžiagas pjaunantis peilis, bet ir ištraukiama pagrindo plokštė įvairiems pjūvio gyliams. Pjūklas itin pravers meistraujant pakeltas lysves, taip pat atnaujinant šiltnamį ar tvarkant po pavasarinio genėjimo likusias šakas.

Tikram staliui – aukštos kokybės staklės

Tikra namų dirbtuvių pažiba – elektrinis „Parkside“ stalinis diskinis pjūklas. 2 nustatomi pjovimo disko greičiai tinkamai priderinami prie pjaunamos medžiagos, o tolygiai reguliuojamas pjovimo aukštis leis tiksliai pjauti medieną, medienos drožlių plokštes, dengtas baldines plokštes ir kitas medžiagas. 2 kW galios pjūklą, kartu su 2 aukštos kokybės kietmetalio pjovimo diskais, įsigysite už 199,90 Eur ir net 40 Eur nuolaida galios aktyvavus mobiliojoje programėlėje „Lidl Plus“ esantį kuponą.

Tokia pat 40 Eur nuolaida taikoma ir elektrinėms „Parkside“ skersinio ir išilginio pjovimo staklėms. Aktyvavus „Lidl Plus“ kuponą, 2 kW galios staklės, skirtos medienai ir plastikui pjauti, kainuos 139,90 Eur. Parketlentes, grindjuostes, lauko apdailos ar terasos lentas – jas atpjausite tiksliai ir be rūpesčių.

Jokia siena nepastos kelio!

Nepamainomas namų remonto atributas – smūginis „Parkside“ perforatorius. Namų sienos drebės nuo daugiau nei 1 kW galios perforatoriaus, kuris šią savaitę „Lidl“ parduotuvėse – tik 59,90 Eur. Sienas sutvarkysite kaip panorėję, nes perforatoriui taikoma net 3 metų garantija. Jo komplekte – grąžtai ir kaltai betonui, akmeniui, metalui ir medienai apdirbti. Rimtesniems remonto darbams pravers „Parkside“ perforatoriaus grąžtų arba grąžtų ir kaltų rinkinys, taip pat gręžimo karūnų rinkinys – abu po 14,99 Eur.

Paveikslus, taip pat užuolaidų karnizus, lentynas ir kitus daiktus ant sienų tiksliai pakabinsite pasinaudoję „Parkside“ gulsčiuku, kuris šią savaitę kainuoja 14,99 Eur. Šiuos daiktus pakabinsite su „Parkside“ kabliukais, kaiščiais, vinimis ir kitais priedais, kurių rinkinį įsigysite tik už 5,99 Eur. Tuo metu lubas ir kitas aukštas namų vietas pasieksite su 2 pakopų sulankstomomis „Parkside“ kopetėlėmis – už 19,99 Eur.

Pažadinkite mechaniko gyslelę!

„Lidl“ rūpinasi ir turinčiais mechaniko ar elektriko gyslelę: ją pažadinti padės daugelio pamėgti „Parkside“ lituokliai. Reguliuojamą litavimo stotelę įsigysite vos už 11,99 Eur, o patogų akumuliatorinį lituoklį – už 14,99 Eur.

Nepamainomas mechanikų ir kitų meistrų įrankių dėžių priedas – terkšlės. Tik 9,99 Eur, ir jūsų pirkinių krepšelyje atsidurs „Parkside“ terkšlė, terkšlių komplektas arba galinių raktų rinkinys. Euru pigiau – 8,99 Eur – kainuos terkšlių arba antgalių rinkinys, kuriuose – nuo 26 iki 41 dalies.

Kokybiškų, nebrangių ir ilga, net 3 metų garantija pasižyminčių „Parkside“ įrankių jau nuo šio ketvirtadienio galima įsigyti visose „Lidl“ parduotuvėse 27-iuose šalies miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse, Nemenčinėje ir Gargžduose.

Pranešimą paskelbė: UAB "Bosanova"
„BNS Spaudos centre“ skelbiami įvairių organizacijų pranešimai spaudai. Už pranešimų turinį atsako juos paskelbę asmenys bei jų atstovaujamos organizacijos.
2024-04-18 09:33
Prekyba, Laisvalaikis, pramogos
Kontaktinis asmuo
Daugiau informacijos:

Lina Skersytė
Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
UAB „Lidl Lietuva“
Tel. +370 680 53556
lina.skersyte@lidl.lt
pasidalinti
atgal