Šiaulių bankas finansuoja „EIKA“ grupės daugiabučių Pilaitėje plėtrą

Šiaulių bankas suteikė 7,4 mln. eurų paskolą „EIKA Development“ valdomo daugiabučių projekto „Saulės namai“ Pilaitėje, Vilniuje plėtrai. Prognozuojama, kad butai naujuose, moderniuose daugiabučiuose viename populiariausių tarp Vilniaus naujakurių rajone sulauks didelio susidomėjimo.

„Nekilnojamo turto vystymo finansavimo srityje „EIKA“ grupė yra strateginis Šiaulių banko klientas. Labai vertiname „EIKA“ grupės sukauptą patirtį, pasirenkamus projektus, profesionalumą ir aukštą šių projektų įgyvendinimo kokybę. Dėl to džiaugiamės galėdami suteikti finansavimą ir prisidėti prie šių projektų įgyvendinimo.

„Saulės namai“ - ne pirmas „EIKA“ projektas Pilaitėje. Ankstesnių projektų sėkmė rodo, kad vilniečiai naujakuriai tiki šio rajono perspektyvomis ir vertina aukštą kokybę. Kartu su „EIKA“ galime auginti visuomenės supratimą, koks turi būti šiuolaikiškas, kokybiškas, efektyvus būstas patogioje ir jaukioje aplinkoje“, – sako Šiaulių banko Vilniaus regiono Verslo klientų direktorius Kęstutis Grinius.

Iš viso į projektą „Saulės namai“ planuojama iš viso investuoti 13 mln. eurų. 32 ir 46 arų sklypuose Pilkalnio gatvėje bus pastatyti du A++ energinės klasės namai, kuriuose iš viso bus suprojektuota 116 butų. Būsimi naujakuriai galės rinktis įvairaus dydžio butus, atitinkančius jų asmeninius ar šeimos poreikius. Projekte numatomi nuo 26 ik 81 kv. ploto butai, apatiniuose ir viršutiniuose aukštuose turintys privačias terasas.

Statybas pabaigti planuojama greičiau nei per metus - 2025 m. I ketvirtį.

„Nepaprastai džiaugiamės bendradarbiavimu su „Šiaulių banku“ – vienu iš aktyviausiai NT vystymą finansuojančių bankų Lietuvoje. Bankas įsijungia projekto pusiaukelėje, kai statomų pastatų tūriai jau yra vizualiai matomi – stadijoje, kai būsimi pirkėjai pradeda aktyviai rinktis sau tinkamą būstą bei pritaikyti savo individualiems poreikiams“, – sako Martynas Žibūda, „EIKA Development“ generalinis direktorius.

Pasak jo, gyvenimas „Saulės namuose“ bus ramus ir patogus: „Pilaitėje sparčiai kuriasi bendruomenės, čia visai šalia namų yra mokyklos, darželiai ir prekybos centrai. Apstu ir gamtos – „Saulės namų“ gyventojai vos per 10 minučių pėsčiomis pasieks Gelūžės ežerą, nesunkiai ras ramių vietų pasivaikščiojimams. Tuo pačiu jie galės naudosis visais Pilaitės infrastruktūros patogumais ir reikalingomis paslaugomis prie pat namų. Nenuostabu, kad šis rajonas – vienas dažniausių naujakurių pasirinkimų“.

Pranešimą paskelbė: Irmantas Matilionis, EIKA
„BNS Spaudos centre“ skelbiami įvairių organizacijų pranešimai spaudai. Už pranešimų turinį atsako juos paskelbę asmenys bei jų atstovaujamos organizacijos.
Žiūrėti 15min.lt portale 2024-06-21 12:36
NT, statyba
Kontaktinis asmuo
Irmantas Matilionis
EIKA grupės Rinkodaros ir komunikacijos vadovas
861537029
irmantas.matilionis@eika.lt
pasidalinti
atgal