Lietuvoje jau 17 metų dirbanti įmonė „FrontIT“, kuri buvo įkurta Danijoje, skelbia, kad per ateinančius 1,5 metų sukurs apie 100 naujų darbo vietų aukštos kvalifikacijos informacinių technologijų (IT) ir verslo analitikos specialistams. Įmonės plėtrai vadovaus birželio pabaigoje generaline direktore tapusi Kamilė Ciechanavičiūtė.
Tarp svarbiausių prioritetų – tarptautinė plėtra
Nuo pat įmonės įkūrimo, „FrontIT“ veiklą vykdo Danijoje ir Lietuvoje. 2023 m. atidarytas padalinys Vokietijoje.
„Šiuo metu, panaudodami Lietuvoje ir Danijoje sukauptą patirtį, siekiame kuo geriau įsitvirtinti Vokietijos rinkoje. Šiai plėtrai vadovauja ilgametę patirtį verslo konsultacijų ir informacinių technologijų rinkoje, dirbant Danijoje ir Vokietijoje, turintis Rune Ersgard“, – dalinasi K. Ciechanavičiūtė.
Regioninio viceprezidento pareigas įmonėje einantis Rune Ersgard, 20 metų konsultuoja įvairių verslo sektorių klientus, padėdamas jiems sukurti ir sėkmingai įgyvendinti tarptautinės plėtros strategijas. Per šiuos metus jis yra įkūręs ir sėkmingai pardavęs tris startuolius.
„Dar viena plėtros kryptis, kuriai skirsime daug dėmesio – Jungtinės Amerikos Valstijos. Planuojame, kad taip didindami įgyvendinamų projektų skaičių ir klientų bazę, iki 2024 m. pabaigos sukursime apie 100 naujų darbo vietų aukštos kvalifikacijos specialistams mūsų šalyje“, – sako naujoji įmonės vadovė.
Pasak K. Ciechanavičiūtės, pagrindinė „FrontIT“ strateginė kryptis – tapti partneriu, padedančiu įmonėms optimizuoti ir skaitmenizuoti svarbiausias IT operacijas bei maksimaliai išnaudoti turimą potencialą: „Pasitelkdami savo turimą patirtį, klientams galime pasiūlyti kompleksinius technologinius sprendimus jų verslo plėtrai ir augimui. Norime būti patikimas partneris, kuriuo klientas gali pasikliauti skaitmenizacijos proceso metu“.
Nauja vadovė – ilgametę tarptautinę patirtį turinti ekspertė
„Mano tikslas – pasitelkiant ilgametę patirtį informacinių technologijų sektoriuje ir komandos bei organizacijos kultūros formavimo, socialinės atsakomybės, įgūdžius, „FrontIT“ paversti viena iš lyderiaujančių ir stipriausių įmonių Lietuvoje, o vėliau – ir kitose šalyse. Ne mažiau svarbus nei plėtra – darbuotojų kompetencijų stiprinimas, jų pasitenkinimas turima darbo vieta.
Kartu su komanda sieksime ne vien tik pasiūlyti sprendimus, kuriems poreikį išreiškia klientas. Norime savo partneriams padėti pasirenkant skaitmenines technologijas, kurios geriausiai atlieptų jų verslo strategiją, plėtros planus. Visa tai padarysime panaudodami ilgametę „FrontIT“ patirtį, suformuotą profesionalių lyderių komandą bei visos komandos turimas kompetencijas. Taip pat planuojame įkurti mentorystės programą, bendradarbiauti su universitetais“, – apie ateities planus pasakojo „FrontIT“ direktorė.
„FrontIT“ vadovo pareigas perėmusi K. Ciechanavičiūtė daugiau nei 10 metų vadovavo „Virtustream LT“, teikiančiai debesų kompiuterijos ir programinės įrangos kūrimo paslaugas, yra įmonės valdybos narė.
2016 m. „Virtustream“ įmonių grupė, buvo nupirkta informacinių technologijų korporacijos „EMC“, kuriai jau priklausė „Vmware“, „Pivotal“, „RSA, SecureWorks“ prekės ženklai. Tai pačiais metais „EMC“ įvykdė didžiausią sandėrį IT istorijoje, kurio metu visa „EMC“ įmonių grupė, kartu su „Virtustream“ padaliniu Lietuvoje, buvo nupirkta „DELL“ korporacijos ir įsiliejo į „Dell Technologies“ grupę.
K. Ciechanavičiūtė šiemet baigė vadovų verslo vadybos magistro studijas tarptautiniame institute „BMI Executive Institute“; laisvalaikiu savanoriauja „Kaniterapinės pagalbos centre“.
Įgyvendina didelio mąsto projektus Lietuvoje ir Europoje
Informacinių technologijų ir konsultacijų paslaugas teikiančios „FrontIT“ klientų bazę sudaro puikiai Lietuvoje žinomi prekės ženklai.
Įmonė sukūrė mobiliąją programėlę ir internetinę svetainę automobilių parkavimo paslaugų teikėjui „uniPark“, veikiančiam Lenkijoje ir Baltijos šalyse. Švaros paslaugų teikėjo „Švaros broliai“ savitarnos paslaugų svetainę ir mobiliąją programėlę.
Tarp „FrontIT“ klientų – ir lankomiausių lietuviškų e-komercijos projektų dešimtuke esanti, į Baltijos šalių TOP 40, patenkanti loterijos bilietų pardavimo ir tikrinimo platforma „loto.lt“.
„FrontIT“ – mūsų partneris, padedantis užtikrinti sklandžią kasdienių operacijų veiklą. Kartu aktyviai dirbame kurdami kuo geresnę lankytojų patirtį mūsų platformoje ir rūpinamės naujų produktų, pavyzdžiui, naujų loterijų būdų ar funkcionalumų, diegimu“, – sako „loto.lt“ e-komercijos vadovė Dovilė Lukavičiūtė.
Apie „FrontIT“
„FrontIT“ – beveik du dešimtmečius Lietuvoje veikianti, Danijoje įkurta įmonė, klientams teikianti informacinių technologijų ir konsultacijų paslaugas, orientuotas į sėkmingą, technologiniais sprendimais paremtą augimą. Įmonės klientų profilį sudaro puikiai žinomi prekės ženklai: „Perlo“ įmonės, „loto.lt“ e-komercijos platforma, „Švaros broliai“, „uniPark“.