Spaudos centras

Seimo kanceliarija dalyvaus Skuodo šventėje

Gegužės 31 d. Seimo kanceliarija dalyvaus Skuodo šventėje – tai pirmasis tokio pobūdžio išvažiuojamasis renginys, kuriuo siekiama priartinti parlamentą prie regionų gyventojų, skatinti jų domėjimąsi valstybės valdymu ir aktyvų dalyvavimą demokratiniuose procesuose.

Skuodo mieste vyksiančioje šventėje, centriniame miesto stadione įsikurs Seimo kanceliarijos erdvė, kurioje lankytojų lauks įvairios veiklos: nuotaikingos teminės žinių viktorinos apie Steigiamąjį Seimą, įvairi dalomoji medžiaga ir leidiniai apie Seimą, kūrybinės dirbtuvės vaikams bei galimybė tiesiogiai pabendrauti su kanceliarijos atstovais, kurie pasiruošę atsakyti į rūpimus klausimus, paaiškinti, kaip veikia Seimas ir kokias galimybes kiekvienas pilietis turi įsitraukti į valstybės gyvenimą.

Seimo kanceliarija nuosekliai siekia, kad parlamentas būtų atviras ir pasiekiamas visiems Lietuvos žmonėms, nepriklausomai nuo to, kur jie gyvena – ne tik didmiesčiuose, bet ir regionuose, kuriuose pilietinė įtrauktis ir informacijos prieinamumas yra lygiai taip pat svarbūs.

Sveikiname Skuodo gyventojus ir svečius su švente ir kviečiame visus – didelius ir mažus renginio metu apsilankyti Seimo kanceliarijos erdvėje, dalyvauti įtraukiančiose veiklose, gauti vertingos informacinės medžiagos apie Seimo veiklą ir iniciatyvas, gyvai užduoti klausimus ir padiskutuoti apie parlamento darbą bei aktualijas.

Daugiau informacijos apie šventę: https://www.infoskuodas.lt/renginys/skuodo-svente-2/date-20250531/.

 

Pranešimą paskelbė: Saulė Eglė Trembo, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija
„BNS Spaudos centre“ skelbiami įvairių organizacijų pranešimai žiniasklaidai. Už pranešimų turinį atsako juos paskelbę asmenys bei jų atstovaujamos organizacijos.
2025-05-30 15:46
Politika
Kontaktinis asmuo
Informacijos ir komunikacijos departamento
Lankytojų centro biuro vedėjas
Donatas Čečergis
Tel. (0 5) 209 6593, el. p. [email protected]