Rugpjūčio 24 d. (sekmadienį), nuo 13 val. kviečiame atvykti į Vilniaus Bernardinų sodą, kur jau ketvirtą kartą vyks Lietuvos ir užsienio bendruomenes vienijanti šventė „Vilnius Is My City“. Tai vienintelis tokio pobūdžio renginys Baltijos šalyse ir vienas didžiausių visoje Šiaurės Europoje, raginantis ne tik švęsti kultūrų įvairovę, bet ir kurti tolerantiškesnę visuomenę.
Dalyvavimas renginyje nemokamas, o jo organizatorius – „Go Vilnius“ užsieniečių relokacijos ir integracijos centras „International House Vilnius“.
Visos dienos šventės programa apims įvairias pramogas tiek suaugusiems, tiek vaikams. Renginyje lauks koncertas, pasaulio virtuvių maisto zona, diskusijos bei bendradarbystės erdvės, kuriose netrūks veiklų, leisiančių megzti naujas vertingas pažintis.
Muzikos scenoje pasirodys lotynų grupė „Los Muchachos“, Meksikos šokių kolektyvas „Cielito Lindo“, tarptautinis Vilniaus choras „The Garfunkels“, Sakartvelo folkloro grupė „Pesvebi“, tradicinio roko grupė „Basterds“ su Vokietijos brigados atstovu ir daug kitų puikių atlikėjų.
Su detalia šventės programa galite susipažinti čia: https://www.govilnius.lt/vilnius-is-my-city-/event-programme
Lauksime jūsų rugpjūčio 24 d., nuo 13 val. Bernardinų sode, Vilniuje (atvykti rekomenduojama iš Barboros Radvilaitės g. pusės).
Jei turite papildomų klausimų ar norėtumėte susiderinti interviu su renginio organizatoriais bei dalyviais, prašome kreiptis:
El. paštas:[email protected]
Telefonas: +37062048798