„Samsung“ pristatė alternatyvą nešiojamiems kompiuteriams - naują „Galaxy Tab S9“ planšečių seriją

Liepos 26 d. technologijų kompanija „Samsung“ pristatė naują aukščiausios klasės planšetinių kompiuterių seriją, kurią sudaro „Galaxy Tab S9“, „Galaxy Tab S9+“ ir „Galaxy Tab S9 Ultra“. Šiemet visi trys modeliai aprūpinti išskirtinę vaizdo kokybę užtikrinančiais „Dynamic AMOLED 2X“ ekranais bei rinkoje pirmaujančiais „Qualcomm Snapdragon ® 8 Gen 2 for Galaxy“ procesoriais. „Galaxy Tab S9“ taip pat yra yra pirmoji „Galaxy Tab S“ linija, pasižyminti IP68 atsparumu dulkėms ir vandeniui.

„Galaxy Tab S9“ – įrankis, kuris leis idėjas paversti realybe su mažiau pastangų. Kiekvienam turiniui geriausius vaizdo nustatymus automatiškai parenkantys ekranai, itin didelis našumas kartu su patobulintu „S-Pen“ bei stilingas, bet tuo pačiu ir praktiškas dizainas – visa tai būdinga naujajam įrenginiui.

Įrenginys ir pramogauti, ir dirbti 

Nesvarbu, ar žaidžiate žaidimus, ar žiūrite vaizdo įrašus, „Galaxy Tab S9 Ultra“ didžiulis 14,6 colio įstrižainės „Dynamic AMOLED 2X“ ekranas ypač įtraukia. Papildomai, filmams ir serialams subalansuoto 16:10 kraštinių santykio „Galaxy Tab S9“ serijos ekranai palaiko HDR 10+ standartą, kuris leidžia optimizuoti vaizdą kiekvienai scenai ir kadrui bei taip leidžiantį džiaugtis dar platesne spalvų gama ir didesniu ryškumu. Ekrano atsinaujinimo dažnis taip pat automatiškai reguliuojamas tarp 60 ir 120 Hz, užtikrinant sklandų įrenginio valdymą ir baterijos eikvojimo efektyvumą. 

Puikius vaizdinio turinio potyrius papildo erdvus garsas, kurį kuria keturi 20 proc. didesni garsiakalbiai. „AKG“ tobulinta garso sistema palaiko „Dolby Atmos“ įtraukiančio garso technologiją, tačiau vartotojai taip pat gali pasirinkti žaidimams, muzikai, vaizdo skambučiams ir kitiems scenarijams pritaikytus garso nustatymus. Tuo metu norintiems planšetinį kompiuterį naudoti lauke, „Galaxy Tab S9“ siūlo inovatyvią „Vision Booster“ technologiją, dėl kurios, net ir ryškiai apšvietus ekraną, leidžia puikiai jį matyti.

Nepaisant plonesnio nei bet kada anksčiau korpuso, „Galaxy Tab S9“ pasižymi itin didele galia. Visi serijos planšetiniai kompiuteriai aprūpinti tais pačiais „Qualcomm Snapdragon ® 8 Gen 2 for Galaxy“ lustais, kuriuos galima rasti naujausiuose „Samsung“ išmaniųjų telefonų flagmanuose. Taip pat pirmą kartą „Galaxy Tab“ istorijoje naujuosiuose planšetiniuose kompiuteriuose įrengta vėsinimo sistema, pritaikyta didelės galios reikalaujantiems vaizdo transliavimo, vaizdo įrašų montavimo ir žaidimų maratonams. 

Prietaisas lengvai įgyvendinti idėjas

Kiekvienas „Galaxy Tab S9“ atkeliauja su planšetinių kompiuterių savininkų labiausiai pamėgtu įrankiu – „Galaxy S Pen“ rašikliu. Suteikdami rašymui ant popieriaus prilygstančią patirtį, „Galaxy Tab S9“ ir „S Pen“ pasižymi IP68 atsparumu vandeniui ir dulkėms, kas vartotojams atveria naujas erdves užfiksuoti ir išreikšti savo idėjas. Su „S Pen“ galima rašyti paieškos laukeliuose, naršyklėse bei aplikacijų parduotuvėse, o naujas dvikryptis krovimas užtikrina, jog rašiklis krausis nepriklausomai, kuria puse jį pridėsite prie planšetės. Vartotojai papildomai gali įsigyti specialia tekstūruota medžiaga padengtą ir dar patogiau laikomą bei geriau pakreipiamą „S Pen Creator Edition“. Rinktis galima ir iš dviejų „S Pen“ antgalių – natūraliai piešimo patirčiai skirto kietesnio ir rašymą ant popieriaus primenančio minkštesnio.

Įtraukiantys „Galaxy Tab S9“ ekranai yra idealus fonas bet kokiam projektui. „Multi Window“ funkcionalumas leidžia vienu metu atvaizduoti iki 3 programų, suskirstomų į tvarkingą keičiamo dydžio langų tinklelį. Tai leidžia ieškoti informacijos naršyklėje, tuo pačiu metu renkantis paveikslėlį galerijoje ir žymintis idėjas „Samsung Notes“ užrašinėje. „Pop-Up View“ taip pat leidžia aplikacijas atverti kaip slankiuosius langus, matant visą pradinį ekraną.

Keliaujant, „Galaxy Tab S9“ skirta „Book Cover Keyboard“ klaviatūra ir „DeX“ režimas gali atstoti kompiuterio patirtį, naudojantis planšetei būdingą kompaktiškumu. Reguliuojamas „Book Cover Keyboard“ kampas ir LED klavišų apšvietimas primena nešiojamą kompiuterį, o „DeX“ šį įspūdį sustiprina lengvai sekamu kursoriumi, lanksčiu langų dydžio ir pozicijos keitimu. „Second Screen“ funkcija leidžia „Galaxy Tab S9“ naudoti ir kaip kompiuterio plėtinį – jame galima atvaizduoti kompiuteryje rodomą vaizdą arba naudoti kaip papildomą kompiuterio ekraną. Tai naudinga dalinantis ekranu „Google Meet“ vaizdo pokalbyje ir tuo pačiu metu su pašnekovais redaguojant „Samsung Notes“ dokumentą.

„Galaxy Tab S9“ serija sukurta taip, kad leistų dirbti spontaniškai, kūrybiškai ir produktyviai, naudojant darbų aplankus ir kiekvienam pomėgiui subalansuotomis aplikacijomis. Naują užrašinės ir dienoraščio vedimo patirtį siūlanti „GoodNotes“ programėlė šiemet pirmąkart išleidžiama tik „Galaxy“ planšetiniuose kompiuteriuose, o sukurtais užrašais galima dalintis ir juos bendrai su kitais asmenimis redaguoti visose kitose platformose. 

Preciziškam valdymui išnaudodama didelius naujųjų planšetinių kompiuterių ekranus, profesionalams skirta „LumaFusion“ video montavimo programėlė palengvina darbą, kuriant dalinimuisi skirtą turinį. Net didelės apimties paveikslėliai ir vaizdo klipai, užfiksuoti „Galaxy“ telefono kamera gali būti lengvai persiųsti į „Galaxy Tab S9“, naudojant „Quick Share“ funkciją.

Planšetiniam kompiuteriui pritaikyta „Clip Studio Paint“ vartotojo sąsaja leidžia dar patogiau piešti, eskizuoti ir braižyti. Prie viso to „ArcSite“ programėlė įgalina dizainerius ir kitus profesionalus savo kūrybines vizijas transformuoti į detalius 2D „CAD“ brėžinius, architektūrinius planus ir tikslias sąmatas. Optimizavus didelio ekrano patirtį, artimai bendradarbiaujant su „Google“, vartotojai gali palengvinti kitų užduočių atlikimą ir paversti savo idėjas realybe, naudojantis daugybe kitų „Galaxy Tab S9“ partnerių programėlių. 

Kokybė tiek viduje, tiek išorėje

Išskirtinė „Galaxy Tab S9“ patirtis puikiai susisieja su visa „Galaxy“ ekosistema, kas smarkiai supaprastina kūrybai skirtų įrankių naudojimą. „Multi Control“ funkcija leidžia tekstą kopijuoti, įklijuoti ir nuvilkti tiesiogiai tarp planšetės ir išmaniojo telefono labai paprastai. 

Kartu su patobulintomis programinės įrangos funkcijomis, „Galaxy Tab S9“ iš „Galaxy S“ serijos išmaniųjų telefonų flagmanų paveldėjo korpuso dizaino ypatybes, tokias kaip įsimenamas kamerų išdėstymas. Net „Galaxy Tab S9 Ultra“ korpuso storiui esant vos 5,5 mm, dėl „Armor“ aliuminio, šis geba atlaikyti kritimus ir subraižymus. Žmonės, kuriems įkvėpimas ateina netikėtose vietose, įvertins naujųjų planšetinių kompiuterių IP68 apsaugą nuo dulkių ir vandens. Tai leis planšetinį kompiuterį naudoti įvairiausiose aplinkose, o papildomos apsaugos suteiks naujas „Outdoor Cover“ dėklas. 

Lyginant su ankstesne karta, „Galaxy Tab S9“ pasižymi didesne perdirbtų medžiagų įvairove tiek vidiniuose, tiek išoriniuose komponentuose. Planšetiniai kompiuteriai vartotoją pasieks naujo dizaino pakuotėje, kuriai naudojamas 100 proc. perdirbtas popierius. Įrenginio ilgaamžiškumą užtikrina ir gamintojo įsipareigojimas suteikti keturis „One UI“ bei „Android“ operacinės sistemos atnaujinimus

„Galaxy Tab S9“ išankstiniai užsakymai prasideda liepos 26 dieną, o oficiali prekybos pradžia numatyta rugpjūčio 11 dieną. Pirkėjai galės rinktis iš dviejų planšetinių kompiuterių spalvų – smėlio ir grafito – bei trijų dydžių: 14,6 colio ekraną turinčio „Tab S9 Ultra“, 12,4 colio „Tab S9+“ ir 11 colių „Tab S9“.

Pranešimą paskelbė: UAB "Publicum"
„BNS Spaudos centre“ skelbiami įvairių organizacijų pranešimai spaudai. Už pranešimų turinį atsako juos paskelbę asmenys bei jų atstovaujamos organizacijos.
atgal