Keičiasi akcijos „Su AČIŪ beveik už AČIŪ“ sąlygos: nuo šiol jas įvykdę „Maximos“ pirkėjai galės įsigyti net iki 3 prekių po 1 centą

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ skelbia, kad keičiasi akcijos „Su AČIŪ beveik už AČIŪ“ sąlygos – jau nuo šiandien to paties apsipirkimo metu su „Ačiū“ kortele išleidžiantys 30 eurų galės įsigyti 1 prekę už 1 centą, perkantys už 60 eurų – 2 prekes po 1 centą, o perkantys už 90 eurų ar daugiau – net 3 prekes po 1 centą. „Maximos“ lojalumo kortelė „Ačiū“ yra viena populiariausių Lietuvoje, ja naudojasi daugiau nei 1,9 mln. klientų.

Šių metų pradžioje į „Maximos“ parduotuves grįžusi akcija „Su AČIŪ beveik už AČIŪ“ yra esminė lojalumo kortelės „Ačiū“ nauda – kiekvieną savaitę „Maximos“ pirkėjai, apsiperkantys už 30 eurų ir daugiau su „Ačiū“ kortele, gali įsigyti vis kitą prekę už 1 centą. Prekybos tinklo duomenys rodo, kad ši akcija išties pirkėjų mėgstama – ja pasinaudoja apie 30 proc. akcijos sąlygas įvykdžiusių klientų. Pastarieji į savo krepšelius už 1 centą noriai dedasi tokias populiarių prekių ženklų ir išties mėgstamas akcijos prekes kaip karamelizuotas sutirštintas pienas „Rududu“, šokoladas „Pergalė“, majonezas „Hellmann's“, skystasis muilas „Margarita“ ir t. t. 

Nuo balandžio 2 d. keičiasi akcijos „Su AČIŪ beveik už AČIŪ“ sąlygos dar didesnei pirkėjų naudai: nuo šiol vieno apsipirkimo metu išleidusieji 30 eurų galės įsigyti 1 prekę už 1 centą, perkantys už 60 eurų galės įsigyti 2 prekes po 1 centą, o išleidusieji 90 eurų ir daugiau – net 3 akcijoje dalyvaujančias prekes po 1 centą. Akcija taikoma galutinei pirkinių krepšelio sumai – jau pritaikius visas tuo metu galiojančias nuolaidas ir tik pasinaudojus „Ačiū“ kortele. Visą šią savaitę pirkėjai, įvykdę akcijos sąlygas, „beveik už ačiū“ galės įsigyti pieninį šokoladą su žemės riešutais ir karamele „Roshen Lacmi“. Akcijos prekių skaičius ribotas.

„Su „Ačiū“ kortele kasdien apsiperka apie 300 tūkst. klientų ir tai mus įpareigoja nuolat peržiūrėti kortelės teikiamas naudas, jas plėsti ir tobulinti. Pastebėjome, kad didesnį apsipirkimą suplanavę klientai dažnai atėję prie kasos mėgina jį išskaidyti į kelis pirkinių krepšelius, kad už 1 centą galėtų įsigyti daugiau prekių. Tad atsižvelgę į mūsų klientų poreikius ir susidomėjimą šia akcija, nusprendėme dar labiau pagerinti jų apsipirkimo „Maximoje“ patirtį. Nuo šiol pirkdami prekių už didesnę sumą į savo pirkinių krepšelį galės įsidėti net iki 3 prekių po 1 centą, o tai leis pirkėjams apsipirkti patogiau ir sutaupyti dar daugiau“, – apie pirkėjų naudai pasikeitusias akcijos sąlygas pasakoja Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė, prekybos tinklo „Maxima“ Komunikacijos ir korporatyvinių ryšių departamento direktorė.

Kas mėnesį pirkėjams grįžta 1,8 mln. eurų „Maximos“ pinigų

Prekybos tinklas primena apie dar vieną lojalumo kortelės naudą – galimybę kaupti „Maximos“ pinigus bei jais padengti iki 99 proc. apsipirkimo sumos. Kiekvieną kartą panaudojus „Ačiū“ kortelę, sukaupiamas 1 proc. nuo pirkinių sumos. Dar daugiau – apsiperkant naujai atidarytose parduotuvėse, visą mėnesį nuo įkurtuvių kaupiami 5 proc. nuo pirkinių krepšelio sumos.

Sukauptų „Maximos“ pinigų likutį paprasta stebėti tiek asmeninėje „Ačiū“ paskyroje, tiek ir mobiliojoje „Maximos“ programėlėje, kurioje kartu pateikiamos ir galiojančios nuolaidos bei pasiūlymai. Taip pat „Maximos“ pinigų likutį galima pamatyti apsipirkimo kvite.

„Ačiū“ lojalumo kortelė yra tiek padėka, tiek naudų garantas mūsų lojaliems pirkėjams, kurie nuolat ateina apsipirkti į „Maximos“ parduotuves. Kas mėnesį besinaudojantiems „Ačiū“ kortelėmis yra pervedama net 1,8 mln. eurų vertės „Maximos“ pinigų“, – atkreipia dėmesį I. Trakimaitė-Šeškuvienė.

Primena, kad nuo balandžio lieka veikti tik „Mažylių“ klubas

Daugiau nei 130 tūkst. vaikus auginančių pirkėjų itin vertina lojalumo kortelės „Ačiū“ naudų sistemoje veikiantį „Mažylių“ klubą – jo nariai mažesnėmis kainomis gali įsigyti sauskelnių, vaikiškų drabužių, kūdikių maisto ir kitų mažylius auginantiems tėvams būtinų prekių.

„Tai pats populiariausias ir pirkėjų aktyviai naudojamas klubas, gyvuojantis jau 12 metų ir kuriantis naudą pirkėjams: klubo nariai ir toliau galės naudotis tik jiems skirtais pasiūlymais ir ilgalaikėmis nuolaidomis, taip pat gauti aktualios informacijos bei patarimų“, –  teigia I. Trakimaitė-Šeškuvienė.

Prekybos tinklas primena, kad sumažėjus specializuotų lojalumo klubų, tokių kaip „Žuvies“, „Sūrių mėgėjų“ ir kt., aktualumui buvo nuspręsta juos uždaryti. „Augintinių“ klubas dar veiks iki balandžio 4 d. Siekiant užtikrinti, kad „Ačiū“ kortelės naudas gautų platesnis pirkėjų ratas, prekybos tinkle taip pat nebeliko asmeninių pasiūlymų bei gimtadienio akcijų – tiek suaugusių pirkėjų, tiek „Mažylių“ klubo narių vaikų.

„Toliau mūsų prekybos tinkle veiks tik „Mažylių“ klubas, tačiau pirkėjams nereikėtų nusiminti, nes savo pamėgtoms prekėms ir toliau mūsų parduotuvėse jie ras patrauklių nuolaidų ir specialių kainos pasiūlymų“, – pabaigai priduria I. Trakimaitė-Šeškuvienė.   

 

Apie prekybos tinklą „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje, kurioje dirba apie 11 tūkst. darbuotojų. Šiuo metu Lietuvoje veikia arti pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose kasdien apsilanko daugiau nei 400 tūkst. klientų.

Daugiau informacijos:

El. paštas komunikacija@maxima.lt

Pranešimą paskelbė: MAXIMA LT, UAB
„BNS Spaudos centre“ skelbiami įvairių organizacijų pranešimai spaudai. Už pranešimų turinį atsako juos paskelbę asmenys bei jų atstovaujamos organizacijos.
2024-04-02 11:25
Prekyba, Verslas, ekonomika, finansai
Kontaktinis asmuo
Urtė Paulauskaitė
Komunikacijos projektų vadovė
MAXIMA LT, UAB
865942976
urte.paulauskaite@maxima.lt
pasidalinti
atgal